LIFE IN PICS #45

Je tomu už skoro rok, co jsme začaly sbírat obrázky z našich životů a sdílet je s vámi každo-týdenním způsobem. Jak je vidět, tyhle články vás baví a nás baví, jak to vás baví 🙂 Procházíte s námi všemi našimi životními etapami a procházíte s námi také ročními obdobími. Občas radostně, občas z dovolených, občas smutně nebo pod pracovním tlakem. Přesně tak vám píšeme denně články a dnes, odpočinuty po víkendu, přinášíme další podzimní týden ve fotkách. Provedeme vás vším, co jsme dělaly… Připraveni?

Tenhle pohled mě neomrzí. Moje běhací rána dostávají další rozměr a to ten, že zažívám vlastně každý den (kdž neprší), východ slunce live… Až jsem si z toho všeho uhnala další nemoc a dneska mám pocit, že mi pukne hlava, ale i to je risk toho, když chcete běhat venku v zimě. Samozřejmě s drinkem Mana po výkonu. N-E-J-L-E-P-Š-Í!

Home office z O’papa, kde jsem si extra oblíbila jejich polévky a saláty, které jsou mou ideální volbou pro zimní večery ( ano, už mám zimu, protože jakmile je ve tři odpoledne tma, nejde to počítat jako podzim 😀 ).

Sváteční den jsem prožila u kamarádky, na Máji a v Coffee romu… Postrádám snídaně z Bali, ale musím uznat, že mi je Coffee room dost dokáže připomenout. Nejlepší a nejmilejší volbou je avocado toast a káva s mandlovým mlékem. Káťi, kdes byla?! Coffee room je totiž už nějaký ten čas naše oblíbená kavárna!

A Máj? Asi už jste tuhle vyhlídku někde viděli aneb nejvíc instagramovaná vyhlídka v ČR, ale naše kamarádka bydlí hned vedle, tak proč ne.

Můj obrázek od @cicavkleci konečně našel svoje místo u mě doma… Je to pravda. Ten opravdový život teprve začíná!

Naše pití ladí s dresy domácích. V neděli s holkama na Spartičce. Sice to není typicky holčičí neděle, ale nás to baví. Původní kamarády z ostrova, které se neuměly sejít v Londýně, neuměly jsme se všechny sejít v Praze, tak jsme jely do Boleslavi… #pročne

My Anděl hood… Miluju svůj výhled, svůj byt a tyhle rána s teplým čajem, zabalená v dece. Angelshood <3
P.s: Kde bydlíte vy? 

 

Můj týden začal trochu neobvykle, a to úklidem. Doma se mi totiž nastřádalo nespočet tašek, krabic a různých dárků z akcí. Neměla jsem dlouho to srdce je vyházet. Nakonec jsem ale zasedla a začaa nemilosrdně třídit. Tuhle krabici ale ještě dlouho nedám 😀 Je skvělým doplňkem naší ložnice.

Úterní pracovní akce v Asian Temple. Nikdy pedtím jsem v tomhle podniku nebyla a musím říct, že je to obrovská škoda. Mají tam jedno z nejlepších sushi v Praze! Určitě tam někdy s přítelem zavítáme společně.

A protože jsem měla už tak dost netradiční úterý, plné akcí, rozhovorů a lidí, vyrazila jsem s kámoškama na víno. A maličko se to zvrtlo. UPS.

Konečně jsme doma dodělali předsíň.

Absolutně jsem se zamilovala do drinku Nikol, na který mě naučila drahá kolegyně z konkurenčního média. NEJLEPŠÍ.

A na závěr to nejlepší. Náš spontánní výlet na krásné místo jménem Svatý Jan pod Skalou, kam jsme vyjeli ve třech. Tedy třech a půl. Naše kamarádka Denča totiž vzala svého chrtíka, Amy. Pokud nebudete mít co dělat, určitě na místo vyražte. Stojí za to!

A jaký jste měli program vy?

With love Káťa & Karol

 

Share:

2 Comments

  1. Listopad 22, 2016 / 9:23 am

    Ta Gucci kabelka je opravdu skvělá. A poslední fotka je kráásná, moc vám to sluší 🙂

  2. Terka Horakova
    Listopad 23, 2016 / 6:56 pm

    Ten clanek je uzasny, jako vzdy! Libi se mi, ze nic neskryvate a ze vzdy ukazete vsechno svym ctenarum. Muj oblibeny blog ❤️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *