GIRLS BRA PROBLEMS

Asi před týdnem jsme se s Káťou bavily o tom, jak jsme jiné. O tom, že já jsem malá a mám velká prsa a Káťa je vysoká a kupuje si o několik vělikost menší podprsenku. Zapovídaly jsme se až tak, že jsme se rozhodly přiblížit vám trochu dnes z pohledu Karol – výhody velikosti D. Doufám, že se v našem článku také uvidíte. Jsme přecijen ženské, které vždycky chtějí, co nemají a pak hledají ideál jinde.

Zajímalo by vás, jak jsme se k diskusi dostaly? Simple. Já mám pořád nějaké problémy s policií. Občas jezdím rychle, občas parkuju tam, kde nemám… A tak jsme se dostaly na téma pokut a už jsme diskutovaly, proč to já vždy nějak ukecám. Téma na článek jako vyšité a upřímně jsme se dost nasmály. Ať už je to ale jakkoli a vy máte jakoukoli velikost, naučte se mít rádi sami sebe, protože to je tou největší ženskou zbraní na světě!


Výhoda číslo jedna ve prospěch velikosti D: Když už mě zastaví, mám určité zbraně, které platí na policii. Běda ale, když je policistkou ženská, pak je rolák ideálním oblečením.

Výhoda číslo dvě: Když mám „bad hair day“, stačí si vzít tílko a odsunout vlasy na druhou kolej. O barvě očí ani nemluvím.

Výhoda číslo tři: V obchodě nehledám podprsenku 75B, která zaručeně nikde nikdy není. Hledám větší velikosti, kde je menší výběr, ale většinou když už se podprsenka vyrábí v mojí velikosti, na stojanu zůstane. Miluju hlavně krajky a korzety, jako třeba mojí novou oblíbenou podprsenku od značky Lisca, kterou jsem koupila na Floře a je hitem v mém šatníku.

Výhoda číslo čtyři: Prý když si čtu, tak i u čtení vypadám sexy a z fleku bych mohla dělat sekretářku, protože se v každém kanclu najde spoustu manažerů, kteří chtějí uvařit kafe ( Tohle není z mé hlavy. Vypadlo to z Káti, tak jsem si říkala, že na tom něco bude ).

Výhoda číslo pět: Opravdu mohou prsa fungovat jako dva airbagy. Sice to značně zhoršuje spaní na břiše, ale pády dopředu tolik nebolí.

Výhoda číslo šest: Holky, trochu otevřeně. Prostě je to sexy a ač existují chlapi, kteří jsou takzvaní dolňáci, stejně se každý koukne i na prsa a v posteli vidím značnou výhodu 😀
Pozor ale na „sexy“ selfíčka, kdy přes prsa dané slečně není vidět do obličeje a nebo prsa zaujímají 90% fotky. Pak už to není sexy, ale lacinné.

Chcete pokračování? Příště se vám svěří Káťa, jaké jsou výhody menších prsou a já je zaručeně vidím, proto její seznam ráda doplním!

Tak co, napadají vás ještě nějaké důvody? Sem s nimi, třeba objevím ten sedmý div světa.

Dnes tedy trochu otevřeně, with love Karol

Share:

2 Comments

 1. Klára Vysloužilová
  Listopad 25, 2016 / 7:56 am

  Blogy moc nečtu, ale tento článek mě hodně pobavil. Vtipně napsané a cítím s těbou, Karol! Hodně vtipné 😀 K.

 2. Radek
  Prosinec 5, 2016 / 9:13 am

  Funguje to skvěle, blogy moc nečtu a přitom jsem tady 🙂
  Fakt vtipně napsané.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *