FISHNET STOCKINGS AND JEANS

Dneska vám přináším trochu jiný článek. Původně jsem pro vás měla připravený outfit, ale protože jsem neuvěřitelný bordelář, ztratila jsem flashku s fotkami. Přestože si myslím, že jsem ji z kabelky nevytahovala, proště tam není! No nic, pojďme tedy k tématu, a tím jsou síťované punčochy!

Síťované punčochy pod džíny zaplavily internet podobně rychle jako chokery. Fotí se v nich známé zahraniční osobnosti, úspěšné světové blogerky, ale i spoustu Češek. Kdo tuto lavinu na instagramu ještě nezaznamenal, tomu ráda přiblížím o co vlastně jde.

Stačí, když si pod obyčejné roztrhané kalhoty vezmete síťované punčochy, které koupíte v jakémkoli obchodě se spodním prádlem, vezmete obyčejný top nebo svetr a u kalhot ohrnete nohavice. Celek působí hned o něco zajímavěji, dodává outfitu šmrnc a nejsou nutné jiné doplňky nebo přehnané kombinace.

Outfit za pár sekund, který ohromí každého módního nadšence, je na světě. A není to nic těžkého, co myslíte?

Samozřejmě se ale taky setkáte s lidmi, kterým tento hit není po chuti. Nijak jim to nevyčítejte. Jde přeci jen o kontroverzní doplněk a lidé na takové výstřelky potřebují víc času. Stejně, jako tomu bylo právě u chokerů.

A do jakého týmu patříte vy? Líbí se vám trend síťovaných punčocháčů v riflích nebo ne?

With love Káťa

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *