MANA

Dnes na téma MANA. Asi už víte, že ráda zkouším nové věci ať v tréninku, tak je stravování. Manu jsem chtěla zkusit před rokem, před půl rokem a před několika měsíci. Dotáhla jsem to až nyní, když jsem zjistila, že kondička s prázdninami odešla „na prázdniny“ a že bych měla začít něco dělat. Mana byla nakopávacím prvkem jak ve stravě, tak ve čvičení. Zajímají vás mé první pocity i pocity po zkušební dvoutýdenní době? Tady to máte, na stříbrném podnose s Manou v ruce k večeři.

Drink Mana je rychlé a vyvážené jídlo, které mohu použít i o svačinových pauzách i jako hlavní jídlo. Je to drink, který mi ze začátku absolutně nechutnal (měla jsem pocit, že piju mouku). Po asi pěti jídlech, jsem zjistila, že když ji nechám chvilku odležet, změní konzistenci a naopak jsem se začala těšit na každé další jídlo!
Pro Manu jsem se před rozhodla pro její složení a rychlou přípravu.  Jediné, čeho jsem se bála, byl pocit zasycení či postrádání „pevného jídla“. Postupně jsem ale zjistila, že spolu se zdravou stravou, je to pro mě ideální kombinace, kdy si dopřeju snídani a jedno jídlo klasicky a jedno (to, které nestíhám), nahradím Manou.

Jídlo hotové za 3 minuty! 

Problémem u mě je to, že se buď věnuju jen a jen sobě – cvičím, přiravuju si jídlo a dbám na své zdraví, nebo se věnuju kariéře, práci a na sebe tak nějak peču. Oboje je špatně a já se marně snažím nalézt balanc, jak oboje dostat na spokojenou úroveň a to je můj nejtěžší životní úkol, zatím. Kariéra je pro mě moc důležitá a osobní spokojenost také Ve svojí životní pyramidě jsou obě věci na nejvyšším bodě.

Mana je tedy mým pomocníkem v těžkých dnech, kdy se nestíhám najíst a buď to skočí tak, že nejím vůbec nebo se večer najím, špatně se mi spí a ještě k tomu moe tělo tenhle styl stravování absolutně odmítá a pak si všechno ukládá ke strachu, že mu nedám dál najíst (pozůstatek z anorexie a kdybych to předtím věděla, nikdy bych se do anorektického stavu nedostala).

Nechci, aby tenhle článek vyzněl jako nějaké PR, což je u blogerek celkem běžná záležitost. Chci vám ale přiblížit to, co mi pomáhá v dosažení mých cílů a to, co mi vlastně moc chutná a řeší můj problém.

Manu si můžete objednat zde, kde si také můžete přečíst odborněší informace, ke kterým jsem nechtěla tenhle článek zavést, protože na www.mojemana.cz, je to popsané daleko lépe, než bych já zvládla.

Díky, Mano! S dosažení svých cílů tě potřebuju…

Love yourself, Karol

Share:

1 Comment

  1. Klára Vysloužilová
    Listopad 29, 2016 / 10:40 am

    Boží! Jak dlouho chceš na Maně vytrvat? Je to jen dočasné, nebo se chystáš na Maně žít dlouho? Já se podobných experimentů bojím, ale také bych chtěla podobnou věc vyzkoušet… Díky Klára

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *