LIFE IN PICS #46

Už je to tady… Vánoce jsou na každém kroku a my u šálku chai latté přemýšlíme, zda ten shon nepříchází moc brzo. Obě jsme v pracovním běhu s pozvánkou na vánoční večírky, já si užívám posledních pár dní před třicítkou. Trošku nás zmátla první adventní neděle, která letos přišla už v listopadu a zastihla nás úplně nepřipravené. Musíme uznat, že se budeme muset do té vánoční atmosféry trošku donutit, ale od čtvrtka to snad půjde 🙂 . Zatím vám přinášíme naprosto nevánoční Life in pics, kde jsme se zase trošku více pověnovaly samy sobě a Black Friday, Cyber Monday a další vymoženosti jsme minuly velkou oklikou.

Já začnu pěknou nadílkou od Nike, kde jsem „nutně potřebovala“ doplnit svoje zásoby a koupit si boty jak navenek, tak do tělocvičny. Začala jsem zase pořádně trénovat, běhat a hlavně se bavit při tom všem. Poslední dobou jsem si nemohla najít čas, jak se dokopat do cvičení a až Mana, členství v Holmes Place a především můj skvělý trenér mě pořádně donutili něco dělat. Po asi dvou týdnech jsem si zase začala sport užívat a proto musely přijít malé nákupy.

Konečně jsem si taky našla čas na #lush koupel a jako náhodou jsme s Káťou dostaly dárek v podobě vajíčka do koupele od Lushe. Nevím, jak vám, ale mně to připomíná vajíčko z Harryho Pottera. Bohužel ale je to jen vajíčko, které je součástí kampaně #keepItOn, která bojuje proti státem nařízeným odstávkám internetu. Kdy jindy, než na Vánoce bychom se měli mít možnost spojit s našimi rodinami. Internet v dnešní době by měl být spravedlivý a rovný pro všechny bez vyjímky. Tuto krásně voňavou bath bomb můžete koupit v Lush obchodě nebo na internetu, kde můžete i vy přispět zde.

Přiznávám, že v sobotu byl život jaksi jednodušší se „snapchat“ filtrem, který mi na Instastories chybí 😀 Hned zrána jsem si došla na kávu do If cafe na I.P Pavlova a ač jsem nestíhala celou snídani, rozhodně se tato maličká kavárnička dostala na můj top snídaňový list, protože všechny vypadaly úchvatně!

O víkendu jsem cvičila, běhala a užívala si „no make up“ dny. Mimo jiné jsem vyzkoušela Volume up drink, který mě hned ze začátku pořádně nabil energií, kterou jsem hned vynaložila do dalšího sportu. Osobně doporučuju tuhle chutnou bombičku 🙂
Co jste dělali vy?

Konečně mi dorazila domu moje vysněná žárovka <3

Další natáčení.

Můj týden byl plný sezení. Lítala jsem totiž ze schůzky na schůzku, z akce na akci. Měla jsem ale jeden den čas na klidnější oběd s kolegyní v Modrém zubu.

Charitativní akce v domově důchodců s Láďou Hruškou patří mezi ty, co si budu pamatovat. Až na tomhle místě si totiž člověk uvědomí tolik věcí…

Otevíračka Astratexu v Kotvě byla moc příjemná. O to víc, když jsme potom pokračovali dál. Na cibulový kroužky a víno.

Oslava mého a Danovy mamky svátku, která mě hodila do odpočinkového módu.

A sobotní udílení cen Český Slavík, které mě naopak naprosto vyčerpalo. Neuvěřitelné množství práce, tlačenice, dlouhá doba na nohou. Nerada si stěžuju, ale tenhle den bych raději úplně přeskočila :))) Tedy až na jeden moment, a to vystoupení Miro Žbirky a Mariky Gombitové. Lidem se tajil dech, mně stály chlupy na rukou a při pomyšlení na tento silný moment, mě ještě teď mrazí!

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *