LIFE IN PICS #47

Ač nám ještě nedávno přišlo, že nás postihl hlavně vánoční shon, nyní pomalu zvolňujeme v práci a přidáváme více zábavy, klidu a pohody. Vánoční atmosféra zkrátka nakonec pohltila i nás! A zatímco Karol si druhý advent užívala ve svém milovaném Londýně, já týden a víkend strávila v obležení těch nejbližších přátel, přítele a rodiny. Hodně jsme jedly, fotily a taky trochu nakupovaly. Což mě dostává k otázce, kolik už máte vánočních dárků?

Kromě vánoční atmosféry, jsem do svého týdne zařadila i Manu, o které už vám psala Karol. A já musím říct, že jsem spokojená. Když nestíhám, je pro mě super rychlým řešením oběda nebo snídaně.

Kromě nákupu pro ostatní jsem samozřejmě nezanedbala ani sebe 😀 Objednala jsem si boty, po kterých jsem pokukovala několik týdnů a jsem z nich naprosto nadšená!

Procházka s pečenými kaštany a trdlem v ruce. Konečně jsme si přítelem našli čas zajít na Staromák 🙂

Snídaně s Kristý v Herbivore, kde jsem byla po opravdu dlouhé době. Acai bowl miluju a přijde mi, že jsem v Praze ještě nenašla podnik, kde by tuhle výživnou dobrotu uměli lepší. Nějaký tip?

Po vydatné snídani jsme zamířily ke Kristý domu, kde jsme dělaly něco málo na její blog (máte se na co těšit!) a já se věnovala hlavně téhle šedé kuličce. <3

Naprosto bezkonkurenční křidýlka a hranolky u Jeffa nemohli v mém týdnu chybět.

Klidné snídaně s přítelem.

A týden jsme zakončili s taťkou. Společně jsme vyrazili do kina na Fantastická zvířata od J. K. Rowling a já musím říct, že jsem okouzlená. Film je nádherně zpracovaný, má neuvěřitelnou fantazii a je před Vánoci opravdu milý. I když párkrát se ségra schovávala tátovi pod ruce 😀 Je to zkrátka v podobném duchu jako Harry Potter, kterého celá rodina milujeme. Takže rozhodně doporučuji.

Úterní večer patřil mé oblíbené značce  Nike, kde jsem si užila night shopping a konečně začala řešit více Vánoce… (pro mě asi tak o tři týdny dříve, než normálně :D)

Za tento týden jsem si položila nespočetně krát otázku, jestli mám ráda více východy nebo západy slunce a nedokázala odpovědět. Ráno něco začíná, večer něco končí, aby něco nového začalo. Oboje je #bezfiltru a za kvalitu děkuju svému Olympusu, který u mě stále nad zrcadlovkou vede, chtě – nechtě.

 

Little London sneak peak, kdy jsem si na maximum užila svůj přednarozeninový víkend, kdy jsem nasála atmosféru prosince ve velkoměstě, které je jako obvykle přecpané davy nakupujících lidí. Užila jsem si přátele, ruch velkoměsta i nákupy, které nebyly ale předmětem mé návštěvy. Musím poděkovat i tady na blogu svým přátelům, kteří z mých narozenin udělaly z daleka ty nejlepší a to je mám až za týden 😀 Nejde o dárky, ale o to, co pro mě znamenají, ikdyž jsou ode mě tak daleko. Thank you my dear friends and London for treating me so well <3

With love Káťa & Karol

Share:

2 Comments

  1. Prosinec 6, 2016 / 8:07 am

    Super fotky, Herbivore miluju a už se těším, až se tam zase vydám 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *