LONDON PRE-BDAY RENDEZVOUS

Po půl roce jsem navštívila Londýn a hned na letišti věděla, že se mi odtud nebude chtít. Londýn je mým druhým domovem. Přijela jsem tedy skoro domů, na tři dny za svými blízkými, oslavit narozeniny a samozřejmě na klasickou předvánoční nakupovačku. Co jsem dělala a kam musíte jít, ať už navštítíte Londýn kdykoli? Přináším spíše obrázkový random článek z města mého srdce….

Hned po příletu jsem se potkala s naší holčičí partou. Čtyři holky, které se potkaly úplnou náhodou. Každá z nás žila v Londýně nějakou dobu, a proto naším místem setkání je většinou právě Londýn. Inzenzivní dovolená tedy zařčala nákupy, jak jinak…

(ta paní tam stála hodinu, tak co jsem měla dělat 😀 )

Selfridges na Oxford street, plné tašky Victoria’s secret, růžové Timberlandy na hory a spoustu krááááásných výloh. Máme se v Praze ještě co učit!

 

Když už budete poblíž centra, doporučuji zajít do vyhřátého vnitrobloku uprostřed Carnaby street, kde voní svařák, hraje hudba a milých lidí je okolo tolik, že nevíte, na koho se smát první. Během poledne mají také happy hours, a proto Prosecco na uvítanou bylo „za hubičku“ – londýnskou. Takže asi za 35 liber 😀

img_0310

V sobotu jsme s holkama šly na NEJLEPŠÍ brunch, který jsem za ty roky v Londýně měla. Každou návštěvu objevíme něco nového a tenhle malý – velký objev stál za to. Brunch v Little Venice, což je malá část Londýna, hned vedle Notting Hillu. Snídani jsme asi před měsícem objednaly v Daisy Green Coffee, kde jsme si nejdřív vybraly z menu čtyři porce, abychom je mohly sdílet jedna s druhou. Láhev Prosecca padla, ani jsme nevěděly jak. Po snídani přišlo překvapení, když mi holky daly dárek k narozeninám a rozbrečela jsem se poprvé. Podruhé jsem se rozbrečela, když mi číšník sám od sebe přinesl dort z banana bread a ovocem navrchu… Moje svíčka na dortu byla sfouknuta a moje přání v hlavě potajnu vysloveno. Vím, že se to stane a tak se těším na ten můj rok s věkem číslo třicet.

Procházka ze snídaně k Notting Hillu mě totálně nabila až do večera… Není hezčí trasy než okolo vody, kde jsem o svých volných víkendech běhávala.

img_0468

Poslední set fotek z Londýna a už jsem zpět v realitě, v Praze a bvzpomínám na tyhle krásný dny s holkama a s přáteli, kteří mají neustále místo v mém srdci i hlavě.

Kdy pojedete do Londýna vy?

With love Karol

Share:

4 Comments

 1. Lexi
  Prosinec 7, 2016 / 10:37 pm

  V lednu/únoru na premiéru druhýho Trainspottingu a už se nemůžu dočkat ♥.

  • Karolina Sramlova
   Prosinec 13, 2016 / 1:09 pm

   Na oficiální? Tak to je hezký výlet! Já asi v lednu, holt je to tam můj útěk od reality do Londýnské reality a miluju to tam 🙂 Hezky si užij výlet! Love Karol

 2. Klára Vysloužilová
  Prosinec 13, 2016 / 12:55 pm

  Vsechno nejlepsi, Karol! Krasny clanek ke krasnemu veku :*

  • Karolina Sramlova
   Prosinec 13, 2016 / 1:09 pm

   Děkuji moc <3 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *