LIFE IN PICS #48

Všimli jste si, že na blogu maličko zpomalujeme? Je to pravda. Já mám za sebou týden, kdy jsem se probudila do neděle jedenáctého jako třicetiletáááá. Obě také věříme, že naši energii lépe využijeme prací a potkáváním se s našimi nejbližšími namísto běhání po městě a utrácení tisíců. Přiznám se, že mě moji přátele dostali (v hezkém) až tak na kolena, že jsem na vás na chvilku zapomněla. Teď do Vánoc vám to vynahradíme tak, abychom na vás pokud možno dýchly tu krásnou atmosféru. Jaký byl náš týden?

Lindex představil kolekci jaro / léto 2017. Ty barvy jsou úžasné, vydechla jsem okamžitě po příchodu. Protože to byla věta, kterou jsem si opakovala pořád, mám pro vás pozvánku již na začátek doku 2017 do Lindexu, kde najdete i tuhle mikinu, ze které jsem totálně nadšená.

V sobotu jsem měla skvělý nápad, jít na Staroměstské náměstí, abych se přesvědčila, že ten stromeček tam opravdu stojí a že je centrumm města pořád tak nádherné. Ano a ano…

Chtěla jsem vám tak tročku přiblížit atmosféru mého víkendu, po kterém vím, že moji přátele a rodina jsou to, proč jsem tady v Praze. Před týdnem jsem někde vzadu potlačovala myšlenku, že v Londýně je mi hezky, ale můj narozeninový víkend mě vrátil v myšlení tam, kde je mám být a to tady v Čechách.
Neděle vyvrcholila nejlépe zinscenovanou tajnou oslavou, kdy jsem dostala obří dárek nejen vizuelně, ale i v podobě svých nejbližších na jednom místě. Děkuju všem, se kterými jsem strávila tenhle speciální víkend, jste pro mě tak moc důležití!
Btw. když se mě ségra zeptala při odchodu na večeři „A kde máš foťák“, říkala jsem si proč bych si ho nosila, když jdeme jen na véču. Nosím ho denně, ale jednou jsem ho zapomněla, tak omluvte ty iPhonová selfíčka, já ty fotky mám navždy v srdci.

Můj týden se nesl v duchu „bez pohodlných bot z domu nechoď“. Měla jsem totiž plno běhání z akce na akci, na natáčení a do redakce, že by mi jinak upadly nohy. Mými oblíbenci jsou i v zimně Stan Smith! Kdo je taky miluje?

Tyhle malé holčičky umí udělat lepší show než většina dospělých umělců. Vykouzlily mi úsměv na tváři a přiznávám, trochu mě i dojaly.

Na charitativní akce chodím ráda, dějí se totiž pro dobrou věc. Křest kalendáře Andrey byl jednou z nich, a proto jsem nemohla chybět.

A o víkendu mě čekalo zahájení sezóny ve Špindlerově Mlýně, kam jsme dorazili s přítelem v sobotu. Měla jsem tam i práci, a tak jsem si říkala, že všechno nafotím v neděli a hlavně na svahu. Jenže ráno bylo tak šílený počasí, že jsme dvakrát sjeli sjezdovku a jeli domů. Jen cestou na lanovce jsme totálně promokli. Tak doufám, že příště si pro mě počasí připraví lepší podmínky 🙂

A jak jste si užili váš týden?

With love Káťa & Karol

Share:

4 Comments

 1. Prosinec 13, 2016 / 8:05 am

  Dodatečně přeji všechno nejlepší :). A jako vždy, hezké fotky. Stan Smith taky miluju a jsou mi pohodlnější než klasické Superstary. Každopádně ted v zimě je nenosím 😀

  • Karolina Sramlova
   Prosinec 13, 2016 / 1:07 pm

   Děkuji moc za přání <3 užila jsem si narozeniny na maximum, což ostatně ještě na blogu uvidíte. Děkuji moc, love Karol

 2. Klára Vysloužilová
  Prosinec 13, 2016 / 12:57 pm

  <3 <3 <3

  • Karolina Sramlova
   Prosinec 13, 2016 / 1:07 pm

   Děkujeme <3 Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *