LIFE IN PICS #49

Jistě jste si všimli, že jsme s Karol tento týden maličko ubraly na obsahu. Normálně by nás to štvalo, nyní jsme ale obě zklidněné a nasáváme atmosféru volných dnů. Vánoce se totiž nezadržitelně blíží, a proto je podle nás naprosto zbytečné stresovat sebe i okolí. Pokud proto můžete, zkuste tento týden dělat věci, o jakých jste jen celý rok snili! Pro mě je to horká vana s bombou od Lush, pro Karol volný den na horách. Své touhy jsme vyslechly a rády vám náš týden ukážeme ve fotkách!

Když se vám chce jen ležet a nic nedělat, poslechněte své tělo, pokud je to možné. Jeden z mých dnů, který byl trochu klidnější a já si mohla objednat jídlo, pustit oblíbený film a odpočívat.

Poslední natáčení v práci. Další díly nás čekají po Novém roce. Musím říct, že se na kamerové volno fakt těším!

Poslední slavnostní večeře s naší kamarádkou Verčou. Odjíždí totiž na rok na Nový Zéland, kde bude pracovat. Bylo to skvělý, ale dost smutný.

Rodinný víkend ve znamení malých sourozenců. Moje osmiletá ségra mě poprosila, ať jí pomůžu s malováním. Jak myslíte, že to dopadlo? :)))

Konec víkendu jsme strávili u přítelových rodičů.

Omlouvám se za kvalitu, ale ty růže … <3

V první polovině týdne ještě doznívaly oslavy mých narozenin, kdy mě nepřestal někdo překvapovat a já za to moc děkuju. Jak jsem si ale tak lítala v oblacích, je hezké, když vás někdo zase srazí na zem, proto hlásím, že už tam jsem a že jsem opět v realitě a za to také moc děkuju!

Kolik že to zbývá dní do Vánoc? Každý den poctivě odlupuji jeden perníček z kalendáře, abych se pomalu, ale jistě dočkala Vánoc. Letos ale maličko jiných, protože je nebudu slavit s mladší ségrou, která si užívá víru velkoměsta – New Yorku. Znovu po roce jsem začala také nosit svou Pandoru a protože síla přitažlivosti funguje, od kamarádky jsem dostala hned den na to přívěšek. Můj náramek je zas o jednoho důležitého člověka kompletnější :*

„Some days are just better than the other days and some views are just better than the other ones.“
Sunset, který jsem zažila v Krkonoších. Ty zlaté špičky stromů, na kterých se leskl sníh a já si jen přála, aby to vydrželo ještě o chvilku déle. Přestože jsem pořád napůl nemocná, hory jsou pro mě vždy balzám na nervy, nemoci i pro načerpání energie.

A proto vám obě přejeme co nejklidnější týden!

With love Káťa & Karol

 

Share:

2 Comments

  1. Prosinec 20, 2016 / 9:59 am

    Ty kotníkové boty jsou vážně skvělé :)) A super fotky.

  2. Terka Horakova
    Prosinec 21, 2016 / 5:54 pm

    Preji vam krasne vanoce a at se vam pise tak hezky, jako doted. Moc me to bavi! T.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *