LAST MINUTE PRESENTS

Občas to zná každý z nás, ve velkém shonu zapomeneme někomu koupit dárek a vzpomeneme si na to až čtyřiadvacátého, kdy je už pozdě na nějaké hrdinství. Proto jsem se rozhodla všem nestíhačům a zapomnětlíkům ulehčit den a sepsat pár tipů na dárky, které se dají splašit ještě hodinu před štědrovečerní večeří. Nevěříte? Pak čtětě dál.

Jsem toho názoru, že darovat zážitek, je ta nejlepší investice. Ač člověk hmotně pod stromečkem nic nedrží, skvělý trip, důkladná masáž nebo třeba voucher na kosmetiku udělají své poté, až to člověk prožije. Zanechá to v něm totiž pocit, vzpomínku a nebo třeba nějakou emoci, a to je podle mě daleko víc, než voňavka, kterou člověk vystříká během půl roku.

Dalo by se tedy říct, že last minute dárky mohou být těmi nejlepšími, přestože je to pekelný stres. A jaké jsou ty moje tipy?

 1. Bezbochyby nejlepším dárkem, který můžete darovat pět minut od koupě, jsou letenky. Letenky kamkoli, kam sahá váš limit financí. Hlavně teď před Vánoci bývají lety výhodnější, a tak se do Říma nebo třeba Londýna podívate jen za 1 500 korun, což je pro přirovnání dost podobná částka jako za benzín do Brna. Poznáte navíc nové místo, uvolníte se a zároveň dáte dárek i sobě (pro jednoho se letenky samozřejmě nekupují! :D)
 2. Pokud jde o aktivního jedince, určitě neopovrhne šekem na lekci surfování. Taková Surf aréna tyto služby nabízí v Praze a bezesporu vykouzlí úsměv na tváři nejednomu sportovnímu nadšenci. Tipuju, že Karol by byla štěstím bez sebe!
 3. Nesmíme samozřejmě zapomenout na maminky, babičky nebo třeba přítelkyně. A proto je tu kosmetika. Snad každá žena už byla jednou ve svém životě na kosmetice. Pro mnohé je to však vyhazování peněz, protože my ženy raději utrácíme za něco, co je na nás vidět. Ať už to jsou boty z nejnovější kolekce nebo triko, které jsme v obchodě nemohly nechat. Jenže zatímco boty za rok odsouváme daleko do šatníku se slovy: ,,Jak jsem to mohla nosit?“, krásná pleť se bude nosit stále. Voucher na kosmetiku v salonu Korunka by tak rozhodně neměl mezi dárky chybět, protože s myslím, že v ženách vzbudí dojem, že péče o sebe je vlastně jednou z nejdůležitějších. Navíc si obdarovaná skvěle odpočine a bude dcházet s blaženým pocitem.
 4. Poukázka do Applu bezesporu nadchne každého zapáleného Jablíčkáře. Já jí využila minulý rok, kdy jsem si uvědomila, že bych tatínkovi chtěla dát ještě něco navíc. A tak jsem jednoduše zamířila na Apple, vyplnila formulář a během pěti minut mi na mail přišla poukázka, která tátovi udělala velkou radost. Pokud vám tedy přijde, že toho máte pro tatínka, bráchu nebo přítele málo (nebo rovnou nic), stačí jen párkrát kliknout na displeji mobilu a skvělý dárek máte na světě!
 5. Kurzy jógy jsou zase ideální pro jedince jako jsem já. Člověk, který se nedokáže zabrzdit sám občas potřebuje chytit v letu, protáhnout a vyčistit mysl. Jóga online je skvělou příležitostí, jak se cviky naučit, porozumnět celému cvičení a doopravdy se uvolnit.

Doufám, že jsem vám svými tipy pomohla a nebudete mít o Vánocích zbytečný stres.

Všem přeji klidné svátky a uvidíme se zase brzy!

With love Káťa

Share:

2 Comments

 1. Prosinec 22, 2016 / 9:48 am

  Skvělé tipy, takové dárky by mi udělaly asi největší radost :). Hlavně teda to surfování, musí to být skvělý zážitek.

 2. Prosinec 22, 2016 / 12:38 pm

  Surfarénu jsem chtěla dát bráchovi, ale trochu jsem měla obavy, že by se bál 😀 teď lituju, takže narozky to jistí 😀 Super tipy bejb <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *