RANDOM

Nový rok byl přelomový pro nás obě i pro naše malé miminko, kterému říkáme blog Withlovek.cz. Asi jste si všimli, že nadpisy jsou česky (jsme přeci v Čechách) a že random je takový větší „Life in pics“. Dalšími změnami vás budeme provázet postupně, ale už nyní odkrýváme vlaštovky roku 2017, který tušíme, že bude skvělý. Při pátečním ránu vás tedy provedeme posledními dny roku 2016 a prvními zasněženými a usměvavými dny letoška. Zabalte se do deky, usrkávejte kávu a mějte krásný den.

#27. 12. 2016 Někdo jedl řízky, někdo kapra, ale všichni salát. Nám se s Bárou nechtělo přežírat se další den, a proto jsme vyrazily na snídani do našeho @coffeeroomprague.

 

Novinka číslo 1 – koupila jsem si helmu na snowboard a udělala tím radost hlavně rodičům, protože jsem roky jezdila bez ní. Novinka číslo 2 – nejela jsem na Silvestr do Špindlu, ale do Harrachova. Kouzelný Silvestr, který začal jízdou s loučemi na zhaslé sjezdovce a novoroční ježdění mi vykouzlilo usměv na rtech a spokojenost na duši. Po letech v Londýně jsem si užila klidu na sjezdovce i mimo ni, když jsem se prvního probudila do Nového roku bez bolehlavu a se slunečními paprsky lechtajícími mě po tváři.

Dárečky Vánoc 2016 dorazily v lednu a tak na mě asi padla konečně vánoční nálada, kterou jsem ve skutečném období Vánoc moc neoplývala.

Dárky ode mě pro mě a můj nejoblíbenější online design shop Nordic day <3 Myslím, že se s Káťou shodneme, že bychom tam utratily tisíce (ve skutečnosti tam tisíce utrácíme, jen se tím nechceme veřejně chlubit). Chceme mít krásné domovy, být originální, a proto…. nechte se překvapit 🙂

 

Sníh, voda jsou moje druhé já… Jsem ve svém živlu a když mohu odejít z kanceláře na procházku, nabije mě energií na celý den, proto děkuji za každý bílý den (i v Praze) a plna očekávání se těším na víkend na horách.

Jedním z vánočních dárků jsou tyhle štětce, o kterých se v poslední době hodně mluví. Vůbec jsem je pod stromečkem nečekala, a tak byly příjemným překvapením a stále se odhodlávám, kdy je vyzkouším. Máte s nimi někdo zkušenost?

Mezi Vánoci a Silvestrem jsme se vydali do Špindl, ale tentokrát jsme tam nezůstali na Nový rok. Naše nejlepší kamarádky totiž 1. 1. odlétaly na Nový Zéland a my zkrátka nemohly vynechat rozloučení na letišti.

#newyearseve

Největší ubrečená citlivka se pozná 😀

Jaké máte na začátku roku očekávání vy?

With love Káťa & Karol

Share:

3 Comments

 1. Terka Horakova
  Leden 6, 2017 / 11:20 pm

  Jako vzdy, krasne fotky. Shrnuti nikdy nezklame ❤

 2. Deni
  Leden 7, 2017 / 8:27 pm

  Holky, já to taky letos měla takové netradiční, tak jste v tom aspoň nebyly samy 😀 Jinak mě zaujaly ty zasněžené stromy! To jsem neviděla tolik let… Boží!

 3. Mirka
  Leden 10, 2017 / 5:41 pm

  Jste přímo horské ženy! :-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *