HOME MAKEOVER ANEB JAK SI PŘEDĚLAT SVÉ PRACOVNÍ MÍSTO

V posledním prosincovém týdnu jsem si napsala své cíle roku 2017. Protože jsem věděla, že mnoho z nich je spojeno s kariérou, prací, začala jsem na nich pracovat hned ze začátku roku. Úkolem bylo předělat si své pracovní místo v malém bytě 1kk tak, abych byla schopná všechny své cíle uskutečnit. Hned v prvních minutách prohlížení internetu, mi bylo jasné, že si budu muset poradit sama, protože nic nevyhovovalo mým představám. Dopadlo to k mojí stoprocentní spokojenosti…

Když si nyní sednu ke stolu, cítím z něj kus své práce, kus inspirace a hned se mi pracuje o kus lépe. Rozhodla jsem se proto, že od toho tu jsme, abychom vás inspirovaly i my. Kus ze mě, kus z mé inspirace a kus mé soboty s vámi sdílím tak, abyste si i vy splnili své sny, ať už jsou jakékoli…

 • Levný nákup všeho potřebného za zlomek ceny toho, co bych koupila v obchodě jako „designový“ kousek. Barevné spreje (zde) jsem pořídila v na e-shopu Barvy a laky za 240 Kč (a vypotřebovala nepatrně barvy na všechny mé vymoženosti). Při dalším hledání, jsem na internetu narazila na e-shop Engelbert Strauss, kde jsem našla „techničtější“ doplňky pro mé výrobky. Tento e-shop nabízí všechny potřebné předměty pro DIY výrobu doplňků, které jsou součástí článku nebo pro budoucí účely. Konkrétně lepidlo (zde) nebo lepicí krycí páska (zde).

 • Připravila jsem staré prostěradlo, které jsem ještě podložila novinami, abych si neušpinila byt a připavila předměty, které jsem dlouho nepoužívala a přesně se hodí pro můj makeover. 

 • Spreje jsem pořídila ve zlaté a rose gold barvě, které se jinak říká asi bronzová :), ale já jsem si poslední dobou tuhle kombinaci tak oblíbila, že se jí nedokážu vzdát.

 

 • Nejdřív jsem si musela oblepit krycí izolepou všechny předměty. Samozřejmě jako pravá blondýna  jsem to napoprvé neudělala úplně dobře a pak musela umývat barvu, ale vy si dejte záležet!
  Teď přichází ta zábavná chvíle, kdy se ze mě stal na chvíli sprejer a mohla jsem si vyhrát do sytosti.
 • Nechat zaschnout!!! S vykřičníky proto, že nesmíte chvátat. Chtěla jsem hned vidět výsledek své práce, ale udržela jsem se. Počkejte minimálně 20 minut než otočíte předměty a přejdete k druhé straně nebo druhé vrstvě.

Cítíte inspiraci jak okolo vás proudí? Nebojte se a předělávejte, tvořte – cokoli si přejete. Já si jdu plnit sny ke svému novému pracovnímu stolu <3

Další výmysly přijdou již brzy, my máme v rukávu plno trumfů do rubriky DIY!

 

With love Karol

Share:

1 Comment

 1. Terka Horakova
  Leden 11, 2017 / 3:56 pm

  To je naprosto boží! Zamilovala jsem se do celého setu. Nádhera!!! Terka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *