POKLADY MÉ KABELKY

Moje kabelka byla donedávna přímo pokladnicí nebo skládkou všeho možného. V poslední době jsem ale zjistila, že moje kreativní já pracuje daleko lépe když okolo sebe mám prostor a to jak ve svém životě, tak materiálně. Pomalu jsem se tedy začala zbavovat nepotřebných věcí a věcí, které nepoužívám (většinou udělaly radost ostatním). Včera jsem si řekla DOST i s obsahem mé kabelky, která měla už asi pět kilo. Co v ní zbylo za poklady, které ke svému životu prostě potřebuji a kterých se prostě nezbavím?

Simplicity, tak by znělo moje moto na 2017. Vrácením se k naprosté jednoduchosti považuji za nějvětší krok k hledání a najití mé osobní kreativní stránky. V tašce mi zbylo pramálo věcí, ale o to důležitějších.

Z levého horního rohu po pravý dolní.

Kabelka Noire, která splňuje mé potřeby a hlavně – drží tvar!
Pudr, který jsem si oblíbila v poslední době od Yves Rocher.
Polovina balsámu na rty od Lush z jejich Valentýnské kolekce.
Voňavka Elie Saab <3 
Olympus, bez něho ani ránu!
Rtěnky, lesky a zase rtěnky – nechápu, proč ty nedokážu vyhodit, když jich používám sotva polovinu, ale ten poslední miluju a je od Diego dalla palma.
Krém na ruce Loccitane
Diář, který i po roce používání naprosto miluju od Doller a poznámkový blok
Hodinky Daniel Wellington v mé oblíbené rose gold barvě a bez kterých skoro nevyjdu z domova
Mana, svačina, která mi na rozdíl od ostatních recenzí, které mi občas prolétnou před očima, chutná. Je to ideální spojení zdravé a lehé svačiny, obědu i večeře.
Sluchátka 
Databanka, díky bohu za ty dary. iPhone mi vždy dojde již v poledne.
Notebook
Mobil s krytem od Richmond & Finch, ke kterému můžete nyní díky kódu withlovekarol20 dostat 20% slevu a je naprosto úžasný!
Místo peněženky pouzdro od Gado Gado, z Bali (ale věci si můžete objednat i z Čech).


Řekla jsem si, že v kabelce nebudu mít víc, než 15 předmětů a mám 14, protože klíče nosím v ruce nebo je mám v zapalování auta. Nepřesáhnu patnáct, co vy na tuhle výzvu? Já se hlásím, že vydržím alespoň pár dní než budu vyhazovat zae spoustu věcí z tašky, ale cíl je jasný.

Simplicity is the key to my creative success. 

With love Karol

Share:

2 Comments

 1. Jarmi
  Leden 18, 2017 / 3:00 pm

  Super nápad, taky jdu na to, ale přidám kapesníky 🙂

  • Karolina Sramlova
   Leden 20, 2017 / 11:09 am

   To je super nápad. Já jsem totiž žena, která vždy shání kapesníky a všichni se jí naopak ptají, jestli nemám kapesníky 😀 Point taken… Díky moc, Jarmi! Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *