RANDOM

Všimli jsme si už tak trochu nového blogu se stejným jménem? Jsme rády za všechny komentáře, které k novým tématům nebo stylu máte. My ale zdaleka nekončíme. Právě jsme začaly a k tomu přinášíme pořádnou porci RANDOM fotek, které jsme za leden nasbíraly. Pár – asi deset – dní, které se opravdu zdály jako jen několik málo dní a nocí. Provedeme vás tedy naším lednem, nebo alespoň částí ledna, kde jsme zvládly být jak na horách, tak ve velkoměstě, pracovat a užívat si!

 

Strávila jsem přesně 8 dní od začátku měsíce na horách. Naježděných km dolů z kopce stovky. Vyšpáplých km na ski alpech? Uvidíte níže 🙂 Každopádně mám pocit, že lidi nadávají na zimu – teď je moc velká. Když nebyla žádná, nadávali na to, že žádná není. Proberme se a užívejme si, co zrovna je, protože to za rok nemusí být a na co si pak budeme stěžovat?

ENJOY EVERY DAY! 

Část bych nazvala lednové odměňování. Voňavka Elie Saab, kterou od první chvíle miluju patří mezi mé objevy prosince. Kdyt na mobil Richmond & Finch, který zdobí můj telefon už měsíc a je to zatím nejdéle držící kryt na mém iPhonu. Miluju ten marble design <3
Zlaté Nike, které (konečně) byly ve slevě a čekají na první alespoň trochu letní dny. Mléko z Nemléko, které mě bavilo na Hithitu, když jsme se skládali na novou příchuť. Baví mě v kafi i samotné nebo s lupínky… Palec nahroru!

Co se fotí, to se nezapomene… Moje snídaně a obědy dostávají na frak designem (na úkor misované chuti), ale občas je to i fotitelné. #sushilunch #porridgebreakfast

Kiss a výhled z bytu. Kdo odhadne, kde bydlím? Ne přesně, ale spíš co vidím za věže a komín?

Toto je ohlédnutí za zatím nejlepším víkendem roku 2017, kdy jsem si po deseti letech nazula lyže a hned na ski alpining, kde jsem měla strach nejdřív nahoru, ale rychle strach přešel v neřízený freeride v deseti lidech. Dosáhli jsme ale vrcholu Velké kolo 1509 m.n.m a já jsem si nahoře vychutnala pocit malého vítězství z obutí lyží umocněný výšlapem se ségrou. Odteď víc takových víkendů!
Západ slunce dole stál za všechnu dřinu světa… Špindl zeshora je hezčí než ze Silver rocku 🙂

Na tyhle růžové západy bych se mohla dívat pořád!

Co je uvnitř? Rolujte dál!

Ano, je to psaníčko! Dlouho jsem po tomhle ikonickém z dílny mé oblíbené značky Givenchy pokukovala. No a od snění přešlo k činům a já si ho po dlouhé rozvaze nakonec koupila. Teď vím, že to byl naprosto nejlepší kup! Jde totiž ke všemu.

Přítelova mamka oslavila významné životní jubileum (věk se u dam přece neříká :))) ), a tak nás čekala velká oslava. Vydařila se, včetně dárků!

Pár vín nikoho ještě nezabilo. Nebo?

My jen doufáme, že leden vychutnáváte plnými doušky stejně jako my! Brzy se vám zase s několika fotkami ozveme 🙂

With love Káťa & Karol

Share:

1 Comment

  1. Sabina
    Leden 30, 2017 / 9:00 am

    Holky, tyhle články mě baví o moc víc. Je tam víc fotek, které mě baví a víc a víc. Je vidět, jak jste se přes rok vyhranily nebo zlepšily a baví mě to moc! Jste mojí inspirací <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *