BRUNCH CLUB

Miluju tradice a ze všeho nejvíc jejich tvoření. Dnes vám píšu tedy spíše random článek o místech, kam chodíme s holkama rády na naše tradiční breakfast – lunche, pro který neexistuje český výraz. Nebo ano?

Herbivore = amazing food & amazing people. Tenhle zdravý obchůdek / bistro je krásným místem na Rohanském nábřeží nebo chcete – li Náplavce, kde se cítíte opravdu vítaně.  Hned po příchodu se obsluha ujme pověšení kabátů (tak miléééé) a následuje ještě milejší popovídání s majitelem při čekání na kamádky, které mají vždy malé zpoždění – komu by to vadilo, že.
K vrcholu brunchování patří nespočet zajímavých smoothies a samozřejmě Instagram friendly ACAI BOWL, kterou bych mohla jíst pořád, ale jen málokdy opravdu celou porci dojíst.
10/10 – opravdu a upřímně! 

Představuju vám Marthy’s kitchen na Francouzské, protože jsme měly chuť na tak trochu francouzskou snídani po cvičení. Po tom, co jsme si asi pět minut postály venku ve frontě, jsme zažily něco, čemu se říká foodporn a nebyla jsem tu naposledy. Mám chuť sem hned po dnešní snídani zajít na oběd i večeři a myslím, že to nebude trvat dlouho…
9,9/10 jen pro to, že nám venku byla zima a že jsme měly hlad a viděly ty dobroty zvenku. 

Jak říká můj první obrázek : Life is a journey, not a destination. „Enjoy the trip“ k čemuž patří přátele, jídlo, cestování a objevování.
Líbí se vám tyhle krátké články s tipy? Dejte nám vědět, měly bychom v záloze spoustu míst 🙂

 

With love Karol

Share:

4 Comments

 1. Únor 5, 2017 / 7:29 pm

  Marthys Kitchen znám a rád si tam v létě po práci chodím pro jejich výborný ledový čaje 🙂 do Herbivore už musím zajít, vypadá to sakra dobře!

  • Karolina Sramlova
   Únor 10, 2017 / 9:52 am

   Já jsem Marthy’s kitchen objevila až na podzim, tak mě letní sezona teprve čeká! Ale Herbivore můžu kdykoli a jakkoli 🙂 Zkus a dej vědět, love Karol

 2. Terka Horakova
  Únor 5, 2017 / 10:44 pm

  To vypada k nakousnuti!
  Asi bych mela taky zacit chodit na snidane, protoze vecere jsou uz nuda. Klasicky krasny ćanek, holky! Terka

  • Karolina Sramlova
   Únor 10, 2017 / 9:52 am

   Díky, Terko! Love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *