RANDOM

Ještě před mým odletem do Asie jsme si s Karol řekly, že by bylo fajn podělit se s vámi o naše fotky z předchozích dnů, které pro nás obě byly příjemné, ačkoli někdy náročné. Já se musela poprat s několika bacily, které se o mě pokoušely a snad jsem to zvládla dobře. Karol zase podlehla Jonu Olssonovi a Janni Deler, které já miluju už po několik měsíců (ano, mohu za to a tímto se jí ještě jednou omlouvám! U jejich vlogů totiž člověk dokáže prokrastinovat celý den). A pracovala tak kolikrát dlouho do noci. Už brzy nás ale obě čekají velká dobrodružství, a to je momentálně naším hnacím motorem. Já odlétám už ve čtvrtek do milovaného Thajska a krátce po mém příjezdu k moři odjíždí Karol. Jen o něco blíž – do mnou vysněné Dubaje. A jaké máte plány na únor vy?

Můj děda slavil 77. narozeniny, což znamená kromě dvojnásobného štěstí jediné – pořádnou oslavu! Odjeli jsme s rodinou do jeho domu v zasněžené krajině a užívali si společného času. Ségra bobovala, já si pochutnávala na dědy nejlepším kakau a všichni jsme si pochutnali na skvělém jídle.

Moje největší štěstí <3

Začala jsem si opět dělat vydatnější snídaně a musím říct, že to hodně ovlivňuje celý den. K lepšímu!

Věděli jste, že v Delmartu dělají i burgery?

Rande s Kristý v Herbivore. Poprvé jsem si tam dala k jídlu něco jiného, než Acai bowl a musím říct, že tak nadšená jako právě z ní, jsem nebyla. Placičky mi bohužel přišly přesolené a salát hodně kyselý. Nicméně smoothie bylo výborné!

Trošku to bude vypadat, že jsem se prokafíčkovala a projedla do dalšího období, ale ve skutečnosti jsem na sobě začala pořádně makat a to během, tréninkem a zdravým jídlem (až na to kafíčko s pěnou, ale chtěla jsem ve svém novém kávovaru zkusit latté a vyšlo to).

Líbil se mi nápis na kafi „You can only reach your dreams if you fight for them“ v Herbivore, které jsem navštívila já i Káťa. S novým rokem jsem totiž začala pracovat i na snech, které musím uskutečnit a občas je to opravdu boj, ale věřím v to, že je to správná cesta!

Mana je pro mě cesta, jak mít pořád malý snack nebo večeři u sebe, protože se mi často změní plány na poslední chvíli a jídlo nesmím nechat náhodě (jsem potom nervozní a nebo sním něco, co nepovažuji za úplně zdravé)!

S Káťou jsme si v sobotu udělaly malé bloggerské dopoledne, kdy jsme tvořily pro náš #diy blog samozřejmě v tematickém tričku. Z naší představy nakonec vzniklo to, co jsme chtěly, ale trable se nám nevyhnuly. Myslely jsme si, že všechno bude jednoduché a že nám práce půjde od ruky. Tolik levých rukou jsem ale dlouho neviděla :D.
Nakonec jsme ale s výsledkem spokojené a už brzy na blogu uvidíte, jak se nám to povedlo a těšíme se na vaše reakce. První článek vyjde již brzy!

Doufáme, že také prožíváte vlastní dobrodružství a nebo ho alespoň plánujete. Cestování je totiž nejlepší lék na VŠECHNO.

With love Káťa & Karol

Share:

1 Comment

  1. Sabina
    Únor 10, 2017 / 9:46 am

    U čtení Random jsem se hodně pobavila, protože jsem u Karol na Instastory viděla posty o tom vlogu a začala být závislá také… Hodně jste mě pobavily holky 😀
    Mohu se zeptat na tu Manu, jaká je a neuděláte o ni soutěž? Díky Sabi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *