STO MILILITRŮ LÁSKY

Právě sedíme na letišti a čekáme na náš let do Dubaje, odkud potom odlétáme do Thajska. Rozhlížím se po hale a vidím uspěchané lidi se zavazadly, říkám si: ,,Kam asi letí?“ Představivost na tomhle místě zkrátka pracuje a já si to užívám. Normálně čekání nesnáším, přijde mi jako mrhání času, ale na letišti čas tak pěkně plyne. Nemyslíte? A tak jsem vzala notebook do ruky a řekla si, že vám napíšu o tom, jak převážet kosmetiku do 100ml, aby vás to nevyšlo draho, produkty jste od sebe rozeznali a zároveň u sebe měli své oblíbené věci, které se kolikrát v miniaturách ani nevyrábí. Co mě k tomuhle nápadu vůbec přimělo?

Po návratu z Londýna jsem dostala na Instagramu dotaz s tím, jak řeším kosmetiku v případě, že letím s nízkonákladovkou a kosmetika může mít jen 100ml. Nikdy předtím mě upřímně nenapadlo se nad tím více zamyslet. Brala jsem vždy jako běžnost své oblíbené produkty přelít do menších flakonků. Jenže pak jsou tu dotazy jako – kde seženu ty správné flakonky, jak od sebe dané produkty rozeznám?

Když jsem to vyprávěla Káje, ihned jí to přivedlo k myšlence, že bychom mohly vytvořit vlastní cestovní sadu se samolepkami, které na lahvičky nalepíme. A od slov jsme přešly k činům!

K vytvoření vlastní sady nepotřebujete příliš. Postačí vám flakonky a námi vytvořené samolepky v různých velikostech, které si můžete stáhnout tady. Lahvičky pořídíte v Tigeru nebo v Sephoře (tam si ale trochu připlatíte). Samolepky poté vytisknete na lepící papír a nebo jako obyčejný papír a přilepíte na produkty. Poté do nich přelijete potřebnou kosmetiku a nemusíte na čas používat značku, které příliš nevěříte nebo jí nemáte vyzkoušenou. Zkrátka s sebou budete mít vše, co milujete!

Nic těžkého, že? Tak já se jdu pomalu chystat do letadla. Mějte se tu krásně! Brzy se uvidíme z prosluněné Asie!

With love Káťa & Karol

Share:

1 Comment

  1. Sabina
    Únor 10, 2017 / 9:47 am

    Užij si dovolenou, Káťo!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *