POKOŽKA S ODLESKEM SLUNCE

Léto je sice ještě daleko před námi, ale cestovní kanceláře už praskají ve švech. S končící zimou prahneme po dovolené v teplích krajích a chceme si užívat sluníčka v co největším rozsahu. A není se co divit! Vždyť jsou za námi pořádné mrazy, šero a ledovky. Proto jsem si řekla, že je na čase rozepsat se o skvělých produktech na opalování, které jsou mými parťáky během dovolené v Thajsku.

Nikdy jsem neměla s opalováním nijak závažné problémy. Ačkoli jsem bílá jako stěna, pigment mám po mamce, a tak se vždy opálím hezky do broskvova. Přeci jenom jsou ale partie, které musím mazat důkladněji. Například dekolt. Skoro pokaždé si ho lehce spálím a poté čekám, až se zbarví do hněda. Přisuzovala jsem to genetice, dispozicím a nevím čemu všemu. Jenže teď vím, že to vše bylo krémy. Za celých 18 dní, co jsem už v Thajsku, se mi dekolt absolutně nespálil, a to používám faktor 30. Dostaly se ke mě totiž krémy od značky Doctor Eckstein, které slibují ty nejlepší výsledky. Krémy mají zaručit ochranu, hydrataci a také jsou voděodolné. A já musím říct, že po dlouhé době jsem ze sluneční kosmetiky nadšená! Ještě žádná mě tolik nebavila.

Možná je to právě tím, že jsem společně s krémy na tělo používala i speciální sérum na obličej.

Stejně jako dekolt patří k obličej k těm problémovějším částem. Často se mi opálil jen nos, tváře a zbytek obličeje zůstal o dva tóny světlejší. No prostě nic extra pěkného. Sérum Active Concentrate pokožku během opalování vyživuje, dodává jí kolagen a hlavně dokonale chrání. Po x letech tak budu z dovolené odjíždět se sjednocenou barvou obličeje a brácha se mi nebude smát, že vypadám jak divná panda 😀 Zkrátka a dobře jsem velmi spokojená.

Doufám, že vy budete po vyzkoušení taky. Myslím, že přestože jsou krémy dražší, stojí za to.

With love Káťa

Share:

1 Comment

  1. Tereza Klein
    Březen 13, 2017 / 9:21 am

    Just looking at this post and I need more sun 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *