RANDOM

8:30 AM | March 1st. 2017

Hezkou středu! Říkala jsem si, že už vás docela dlouho zahrnujeme fotkami z Thajska, ale to, co se děje v Čechách tak trošku opomíjíme. Nechci vás logicky zahrnout v tomto článku kupou pocitů, které se mnou hýbou s přibývajícím slunečným počasím, proto se rovnou vrhneme na fotky, kterých je tentokrát docela dost 🙂

Začala bych zkušeností se @surfarena, kterou jsme navštívili s kamarády a tak moc jsem se dlouho nenasmála. Měli jsme samozřejmě větší legraci z pádů, než úspěchů, ale i tak jsme zvládli všichni vyjet na vlně nahoru a dolů “jako profíci”. Přecijen mám k vodním sportům blízko, proto jsem byla jak ryba ve vodě (doslova 😀 )  Konečně jaro! Sice těmto fotkám předcházel pád do bláta (což je vidět na podrážkách mých bot), ale i tak mi to náladu nezkazilo a mohla jsem se alespoň pár dní těšit ze sluncem zalité Prahy a to rovnou ze střechy jednoho loftu, kde jsme fotili kampaň pro realitní kancelář.

Jedna Valentýnská fotka s kytkou pro holky, se kterými jsem navštívila kino a byl to ten nejlepší nápad, který nás napadl.

Home office není špatný nápad. Mohla jsem pracovat z domova, což mělo své výhody. Máte raději home nebo office life?

Jedním slovem  OMMMMMG – Mana bowl a ovoce! Nejlepší kombinace pro ranní probuzení. (samozřejmě až po kávě!)

Co pro vás znamená Happy place? Pro mě jsou to hory a slunce… Tuhle kombinaci jsme si s holkama užily o víkendu ve Špindlu, kam jsme odjely ZRELAXOVAT. Myslíte si, že to ve Špindlu nejde? Ale jde a jak dobře!

Přeju vám hezkou středu a příště bude random dohromady, slibuju!

With love, Karol

Share this Post

Comments 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *