BANGKOK Z VÝŠKY

6:10 PM | March 5th. 2017

Výhledy a výšky, to je moje. Pocit, kdy se díváte na život z 61. patra, sledujete mrakodrapy a za nimi zapadající slunce. Těžko se dá tato krása popsat slovy a už vůbec jakkoli vyčíslit. Proto jsem ani tentokrát nevynechala návštěvu vysokého mrakodrapu. Jen namísto vyhlášeného a turisty oplývaného Baiyoke Tower jsme zvolili bar, restauraci a hotel Banyan Tree, kde jsme si dali sklenku Martini, lehký salát a především pořádnou dávku emocí!

Banyan Tree má otevřenou terasu bez jakýchkoli zábran, a tak si celý zážitek můžete vychutnat mnohem lépe než za sklem. Není navíc turistickou atrakcí a málokterý cizinec ví, že je z něj tak krásná vyhlídka. Nestane se vám tedy, že se s někým budete mačkat a přetahovat o výhled nebo že byste tam nemohli strávit delší čas.

Jedinou podmínkou, jak se k tomu zážitku dostat, je dát si alespoň jednu skleničku pití. To se pohybuje okolo 300 bathů, což je v přepočtu na českou korunu zhruba 220 korun. A to se podle mě v závěru ještě vyplatí! Nemyslíte?

Pro porovnání třeba s New Yorkem je to opravdu nepředstavitelné. Na americkou vyhlídku se tlačíte několik hodin, zaplatíte tisíc korun a musíte se na jednom metru čtverečním mačkat s více lidmi najednou. Proto myslím, že tento komplex je skvělou volbou.

With love Káťa

Share this Post

Comments 4

  1. S přítelem se chystáme v zimě do Thajska, takže díky za tip. Původně jsme totiž chtěli na nějaké to turistické místo 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *