BANGKOK Z VÝŠKY

Výhledy a výšky, to je moje. Pocit, kdy se díváte na život z 61. patra, sledujete mrakodrapy a za nimi zapadající slunce. Těžko se dá tato krása popsat slovy a už vůbec jakkoli vyčíslit. Proto jsem ani tentokrát nevynechala návštěvu vysokého mrakodrapu. Jen namísto vyhlášeného a turisty oplývaného Baiyoke Tower jsme zvolili bar, restauraci a hotel Banyan Tree, kde jsme si dali sklenku Martini, lehký salát a především pořádnou dávku emocí!

Banyan Tree má otevřenou terasu bez jakýchkoli zábran, a tak si celý zážitek můžete vychutnat mnohem lépe než za sklem. Není navíc turistickou atrakcí a málokterý cizinec ví, že je z něj tak krásná vyhlídka. Nestane se vám tedy, že se s někým budete mačkat a přetahovat o výhled nebo že byste tam nemohli strávit delší čas.

Jedinou podmínkou, jak se k tomu zážitku dostat, je dát si alespoň jednu skleničku pití. To se pohybuje okolo 300 bathů, což je v přepočtu na českou korunu zhruba 220 korun. A to se podle mě v závěru ještě vyplatí! Nemyslíte?

Pro porovnání třeba s New Yorkem je to opravdu nepředstavitelné. Na americkou vyhlídku se tlačíte několik hodin, zaplatíte tisíc korun a musíte se na jednom metru čtverečním mačkat s více lidmi najednou. Proto myslím, že tento komplex je skvělou volbou.

With love Káťa

Share:

4 Comments

 1. Terka Horakova
  Březen 8, 2017 / 9:40 am

  Vy jste se dohodly na clancich z vysky! Krasne, Kacko!

 2. Deni
  Březen 10, 2017 / 12:16 pm

  S přítelem se chystáme v zimě do Thajska, takže díky za tip. Původně jsme totiž chtěli na nějaké to turistické místo 😀

 3. Markéta Janečková
  Březen 12, 2017 / 8:27 am

  Ty tetování! Že nemáš strach!! Vypadají krásně. Kolik jich máš a bolí to?

 4. Péťa
  Březen 16, 2017 / 4:31 pm

  Super fotky, muselo to být nádherný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *