TAJEMSTVÍ BÍLÝCH ZUBŮ ODHALENO

Úsměv je jedna z nejkrásnějších věcí, kterou někomu můžeme věnovat. A ačkoli nic nestojí, mnoho z nás do něj investuje tisíce. Zuby bez vad a zažloutnutí chceme v posledních letech zkrátka čím dál tím víc. Je to možná tlakem společnosti a dobou, kdy se každý honí za dokonalostí a chce mít co nejméně chyb. Nebudu lhát, i já k těmto lidem z části patřím, neboť o sebe v některých případech pečuji až nadstandartně. Jsou však hranice, které bych nepřešla. A proto namísto ordinačního bělení za deseti tisíce volím o něco levnější alternativu, která se však může pyšnit dost podobným účinkem. Chcete o ní slyšet?

Dlouho jsem nad tím, jak mít zuby belější, přemýšlela. Zkoušela jsem nespočet věcí jako například bělení černým uhlím, bělící zubní pasty a nebo čištění kokosovým olejem. Nic z toho však nezabralo na delší čas. Respektive jakmile jsem s tím daným rituálem na chvíli přestala, zuby ztratily sněhobílou bělost a začaly opět žloutnout.

V té chvíli už jsem věděla, že k mé radosti bude třeba něco víc. Jenže co? Produktům na bělení v drogériích moc nevěřím a navíc je v nich šílené chemie. Hledala jsem tedy něco šetrnějšího. A najednou se to stalo! Na instagramu jsem objevila fotku krásné krabičky, a tak se proklikla k páskům od My white secret. Nebudu lhát, byla to láska především na první pohled. Když jsem začala pátrat dál, zjistila jsem, že složení jejich bělící směsi a pásků je absolutně vyhovující, a tak jsem se zamilovala na podruhé a na pásky už jen netrpělivě vyčkávala.

Dorazilo mi balení čtrnáctidenní kůry. Začala jsem pásky, které mě učarovaly tím, že v nich není žádný peroxid. Po jejich použití vás tak netrápí žádné vedlejší účinky jako bolest nebo citlivost zubů. Pásky jednoduše vyndáte z obalu a přilepíte je na předem vyčistěné (bez pasty) a vysušené zuby ručníkem. Pak už jen třicet minut necháte působit. Nic těžkého ani nepochopitelného. Během bělení samozřejmě nemůžete jíst ani pít, a tak je nejlepší aplikovat je v době, kdy víte, že můžete relaxovat nebo třeba uklízet byt. Já si pásky nejčastěji dávám po snídani, kdy se líčím a připravuji do práce. Moje hektické poletování po bytě tak konečně dostalo nějaký význam. Po uplynutí doby pak jen zbytky gelu vypláchnete vodou. Dnes mám za sebou přesně týden, co pásky používám a v polovině procedury mohu říct, že jsem velmi spokojená. Zuby jsou viditelně bělejší.

Přestože jsem s pásky spokojená, stále jsem měla pocit, že tomu něco chybí. Taková ta čistota a přirozenost. Začala jsem proto po dvou dnech používat i  Activeted charcoal, tedy směs, která obsahuje aktivní uhlí, kokosový a peprmintový olej. Zpočátku jsem jí moc nemusela, protože co si budem, není to zrovna nic moc chutného. Jakmile si ale na pachuť zvyknete a vidíte ty skvělé účinky, jde to stranou. V případě směsi je aplikace ještě snažší, než u pásků. Stačí si pouze obsah balení vymáčknout do pusy (nepolykat!!!) a válet jej ze strany na stranu 5-15 minut. Nejdřív jsem si myslela, že to nevydržím, ale když si k tomu najdu nějakou činnost jako třeba věšení prádla nebo uklízení stolu, uteče to jako voda.

A protože bych se i s vámi moc ráda o tento produkt podělila, namísto soutěže o jedno balení jsem domluvila 20% slevu na první nákup. Stačí, když jen ke své objednávce zadáte kód MWS20, který vám ji zajistí. Tak doufám, že vám udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři.

With love Káťa

Share:

3 Comments

 1. Deni
  Březen 10, 2017 / 12:14 pm

  Káťo, na tvém instagramu jsem sledovala, jak si o tom vždycky mluvila a říkala si jestli o tom napíšeš nebo ne 😀 Tak konečně jsem se dočkala. Hrozně mě to práve na i zaujalo

 2. Romana
  Březen 16, 2017 / 12:19 pm

  To zní strašně super, zkusím!! Dík za slevu

 3. Péťa
  Březen 16, 2017 / 4:31 pm

  Hodně jsem tuhle firmu teď viděla na instagramu a řikala jsem si, že to musím zkusit. Teď jsem teda nahlodaná ještě víc 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *