KVĚTINOVÝ ÚTĚK OD REALITY V DUBAJI

7:56 AM | March 13th. 2017

Dubaj je město několika tváří, přesně bych řekla i tisíci. Za ten týden jsme si občas s holkama připadaly tisíckrát jinak a někdy to bylo příjemné, jindy moc ne. Dnes jsme si dopřály rozloučení s Dubají v podobě Miracle gardens, největších květinových zahrad na světě… Pojďte se mnou, provedu vás kouzelnou zahradou s postavami z filmů i letadlem Emirates!

Přijíždíme taxíkem (opět taxíkem, bez kterého jsme byly v Dubaji při místních vzdálenostech úplně ztracené) a já z dálky vidím obrovské instalace, postavy z filmů, horské dráhy s motorkami a mám maličko obavy z toho, aby zahrady nebyly tak trošku kýč. Po klasické vstupní kontrole a koupi lístku, který vyšel na 40 AED (asi 300 Kč), jsme vstoupily do květinového království.

První, co jsme uviděly, bylo ohromné porostlé letadlo (zkoumaly jsme ho a bylo pravé :D) a pak se nechaly unést pohledem, který nepotřebuje popisky….

Po minulém článku mi hodně z vás psalo na Instagramu, že vám pomohly mé tipy a že jedete do Dubaje.
Chci vám tedy předat ty hodnotné informace, abyste nemuseli hledat CO, JAK a ZA KOLIK.

Dubaj Miracle gardens: 
– jsou otevřené jen v zimní sezoně, pokud jedete do Dubaje v létě, musím vás zklamat (a buďte rádi, už teď je tam výheň a ty kytky by to nevydržely)
– Public transport – metrem na Dubai Mall (při cestě můžete zkouknout sjezdovku uprostřed nákupního mallu, která má i asi 200 metrový sedačkový vlek). Z mallu můžete jet autobusem a dojít ke gardens pěšky, ale já doporučuji taxi, které vyjde na 30 AED a dostane vás před vchod.

Příští článek o Dubaji bude konečně (netradiční) guide, abyste u nás na blogu nanašli ty samé informace, co dostanete v každém průvodci.

Mějte hezké pondělí s předzvěstí jara ve vzduchu.

 

With love, Karol

Share this Post

Comments 4

  1. Post
   Author

   No, bylo jich milion a hlavně to letadlo Emirates <3, takovym bych to brala do Dubaje a zpět! Love Karol

  1. Post
   Author

   Jenže to bys musela denně přes tisíc turistů a to by sis rychle rozmyslela 😀 Ale je to fakt nádhera, doporučuju! Love Karol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *