KAŽDODENNÍ RUTINA PO TŘICÍTCE

Je to celkem nedávno, co jsem oslavila třicáté narozeniny a s nimi přišly i problémy  spojené právě s věkem. Jako švihnutím kouzelného proutku se najednou změnila skladba mé kosmetiky. Odjakživa mám problémy s pletí a  věty jako „akné zmizí po pubertě“ nebo „už si stará na problémy s pletí“ , jsem slýchávala denně. Nyní se ale tyto věty změnily na „měla bys používat krémy na vrásky, je ti už třicet“  a další. Představuji vám tedy mojí kosmetiku, která mi konečně po těch letech vyhovuje a věřím, že se v ní najdete také.

Balanc pro moji pleť jsem našla až s exkluzivní anti-age kosmetikou SKINCODE, která pochází ze švýcarského Curychu. Vždy jsem věřila na švýcarskou kvalitu  a tak jsem si řekla, že jí zkusím. Musím uznat, že jsem konečně spokojená a že moje pleť našla vysněný balanc a já nemusím nerovnosti a mastnotu příliš krýt pod make upem. V lékárně jsem prošla lehkým testem mé pleti, abych zjistila, že nepotřebuji tuny kosmetiky, ale že potřebuji základní a vyváženou řadu, která se skládá z mycího gelu, masky a zdokonaujícího pleťového krému.

 • Mycí Puryfying cleaning gel tedy používám ráno a večer na čistý obličej, který nejprve připravím většinou důkladným odlíčením. Příjemně chladící gel je tedy mým číslem jedna v tyto dny. Čistící gel Skincode reguluje tvorbu kožního mazu a odstraňuje poslední zbytky make-upu, který jsem nesmyla při odlíčení.

 • Advanced skin perfector přichází na řadu hned po umytí gelem a to ráno. Lehká struktura se krásně hodí pod make up a udržuje moji pleť nemastnou po celý den. Tento lehký gel-krém je obohacen o změkčující technologii. Bojuje proti mým velkým nedokonalostem pleti a pomáhá ji vyrovnat. Je vhodný i pro moji extra citlivou pleť.

 • Maska, kterou používám dvarát týdně je poslední essencí v mé domácí péči o pleť. Jemná maska, která se lehce nanese a po patnácti minutách lehce smyje. Maska Pore refining Skincode pomáhá vytáhnout špínu a nečistoty z pórů, vstřebat přebytečnou mastnotu a snížit lesk. Konečně ideální kombinace!

Poslední věta na konec je ta, že jsem se naučila chodit pro kosmetiku do lékárny, což mi ve finále ušetřilo hodně peněz. V minulosti jsem nakupovala různé řady v desítkách a vždy je po nějakém čase vyměnila za dražší a slibnější řadu. Až s příchodem rozumu mě napadlo, že koupí kvalitní kosmetiky v lékárně spotřebuji méně a hlavně že se opravdu začnu starat o to, co svéému obličeji dopřávám.
Nyní exkluzivně koupíte v lékárnách BENU a s 15% slevou! Berte, dokud je 🙂

Je tu taky někdo, kdo měl problémy a až s věkem našel rozum  a odvahu změnit staré zvyklosti?

 

With love, Karol

Share:

2 Comments

 1. Péťa
  Březen 16, 2017 / 4:32 pm

  Vrásky ještě nemáš, tak s nestrachuj 🙂

  • Karolina Sramlova
   Březen 22, 2017 / 1:01 am

   Díky moc, podle mě tam jsou a jestli je dobře zakrývám, jen dobře! Ale jsou tam, to se nezapře 😀 Díky moc, love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *