#JE TO V HLAVĚ

Dnes ráno jsem se probudila s pocitem, že bych vám měla napsat, proč občas články nejsou tak pravidelné a proč se občas s Kačkou nestíháme ani vidět, natož si užít nějaký čas spolu. Dnes bych vám totiž chtěla napsat ze srdce o tom, čím se zabývám, co mě naplňuje a co mě baví (více než full-time), protože jsem se právě vrátila ze svého prvního víkendového workshopu, který jsme s Martinou vedly pro ženy, které chtějí změnit něco ve svém životě. Jaro je čas na změnu, protože #jetovhlave a to v té vaší!

NLP – neuro linguistic programming. Moderní věda úspěchu.

Představte si, že každý problém v našem životě má své řešení. Vědomá mysl ale nemusí znát správné řešení. Vy s tím pak můžete roky bojovat, někdy i tak dlouho, až řešení vzdáte a smíříte se se stavem, který vám vlastně nevyhovuje, ale tak nějak s vámi je. 
Někdy pouze podvědomí umí rychle, účinně a trvale vytvořit řešení problému, které vědomá mysl není schopna překonat.

Když zapojíme své podvědomí správným způsobem, i to, co se mohlo zdát v minulosti těžké, se nyní stane lehčím. Pomocí NLP si uvědomíte, jak snadné je dosáhnout všeho, co chcete. K řešením máme totiž všichni neomezený přístup a naše podvědomí má veškeré zdroje osobní síly, které potřebujete pro život, jaký si přejeme.

Já jsem se řed časem otevřela neomezeným možnostem ve svém životě a nepřestávám se denně divit, co se děje. 

Ptáte se, proč vám to píšu a proč si to nenechám pro sebe? Myslím, že by každý z nás měl vědět, že možnosti, jak rozvíjet sama sebe jsou neomezené a je na nás, jak s touo informací naložíme. Nechám vás nahlédnout do víkendu, který jsme uspořádaly pro ty, které chtějí něco změnit. Představuji vám Víkendový workshop pro ženy, kde jsme nejen pracovaly na seberozvoji, ale také cvičily jogu nebo královsky a zdravě jedly v krásné usedlosti v Nalžovicích.

Workshop pro Harmonii v ženském těle. Jak název napovídá, víkend byl jen pro ženy. Chtěli jsme, aby se všechny účastnice cítily komfortně a aby se nebály pracovat se svým podvědomím.

     

Joga na víkendu nesměla chybět a když se řekne joga, jako partnera jsme si nemohly vybrat nikoho jiného než  Tranquini positively relaxed. Tranquini je drink, který podporuje sílu pozitivního myšlení. Jako náhodou se zdá, že drink byl stvořený přímo pro náš víkend. Moc děkujeme!

 

Na závěr bych chtěla napsat, že je to jen na vás, jak se rozhodnete naložit se svým potenciálem a že každý ho máme naprosto neomezený a na počátku stejný. Je to jen na nás, co se stane, proto:

Nepřestávejme na sobě a svém potenciálu pracovat. Je to jen v hlavě! 

Pokud vás zaujalo, co jsem psala, koukněte se na stránku NLP v praxi a nebo mi napište. Budu ráda, když třeba ve svém životě něco změníte a to z počátku díky mně.

With love, Karol

Share:

4 Comments

 1. Březen 21, 2017 / 11:16 pm

  Děkujeme i tobě, i díky tvé energii to bylo skvělé . Pokud by vás zajímalo, kam se příště můžete přihlásit, pak přejděte na http://www.nlpvpraxi.cz/akce a najdete třeba krásný workshop v Kavárně co hledá jméno!

 2. iveta
  Březen 22, 2017 / 1:14 pm

  Bylo to nepopsatelné slovy,je třeba být u toho.po víkendu se na svět okolo sebe dívám novýma očima a způsobem,že vše je možné,stačí na to jen pomyslet!!

  • Karolina Sramlova
   Březen 24, 2017 / 1:42 am

   Ivetko, děkujeme moc. Pro mě to bylo také nepopsatelné zase z té druhé strany, že jsme měly možnost někomu změnit pohled na svět a přes to vlastně i život. DĚKUJEME ! Love, Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *