MOHU BÝT PRO NĚJ STÁLE TOU NEJ?

Hodně lidí kolem mě se podivuje nad tím, že jsem ve svém věku tak dlouho zadaná. ,,To už jste spolu skoro šest let? Nenudí tě to?“ slýchám ze všech stran a vždy s radostí odpovídám, že ačkoli je vztah pořádná dřina a velká míra trpělivosti a důvěry, rozhodně mě nijak nenudí. S přítelem si umíme udělat i po letech hezký den, zasmát se a klidně vyjít i na rande. Nejdůležitější však je, že se umíme překvapit. Teď nemluvím o překvapení jako jsou vajíčka s avokádovym toastem k snídani nebo pugét růží, ale o naprostých maličkostech, které do vztahu vždy vnesou nový vítr.

Ať už si to chceme přiznat nebo ne, jiskra ve vztahu nevydrží věčně… A tak je pouze na těch dvou, jak se jejich vztah bude vyvíjet dál. Není to jen o toleranci a chování, ale o určitých zásadách. Některé dívky totiž po letech společného žití upustí z určitých zkrášlovacích návyků a dokonce si pomyslí, že jsou zbytečné, když kluka doma mají. Jenže proč, když pro svého partnera můžeme být stále tou nejvýjmečnější a nejkrásnější bytostí?

Já se snažím být pro Dana stále krásnější, protože ač je to trochu povchní, vzhled hraje ve vztahu určitou roli. A tak si stojím za upravenými nehty a přirozeným make upem. Jenže jak se tak trochu ozvláštnit, když zná každou mojí pihu, nedostatek i přednost a nemám doma každý den kadeřníka s vizážistou? Není na tom nic těžkého, stačí jen improvizovat.

Když jsem se líčila na naše poslední rande, namísto zemitých a tlumených tónů rtěnky jsem sáhla po absolutní novince od Lancome Matte Shaker. Matném lesku s houbičkovým aplikátorem a pořádně výrazným odstínem. Takovým, jaký na mně Dan ještě neviděl. Energy Peach má totiž odlesky do oranžovorůžova, a tak celý obličej krásně prozářil.

Najednou jsem tak byla o něco jemnější a svěží. Na jaro zkrátka ideální kombinace, kterou jsem Dana opravdu překvapila. Když mě viděl, hned řekl, že jsem nějaká jiná a prohlížel si mě ještě po zbytek večera. A víte co? Ani nepoznal, že mě dokázal tolik změnit jenom ,,obyčejný“ lesk.

Tím chci říct, že k momentu překvapení není třeba nic velkého. Vlastně jen maličkosti, které společně se zážitky skládají váš společný a jedinečný příběh.

With love Káťa

 

Share:

2 Comments

 1. Saab
  Duben 7, 2017 / 4:33 pm

  Kačí, to se v dnešní době jen tak nevidí! Ať vám to s přítelem vydrží 🙂

  • Katerina Pifflova
   Duben 11, 2017 / 12:20 pm

   Děkuju moc, jsi milá 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *