RANDOM

V přívalu všech možných článků z našich dovolených jsme naprosto zapomněly na jeden z nejčtenějších článků. Fotky se nám proto s Karol nastřádaly a jsme moc rády, že vás budeme moc zahrnout všemi našimi zážitky z posledních týdnů. K velké radosti se nám dokonce podařilo sejít na Snow Jamu, kam jsme sice každá přijela s jinou partou, ale čas jsme trávily všichni společně. A víte co? Bylo to super. Po dlouhé době jsme neřešily design ani rozvrh článků na týden, ale to, jestli budeme pít vodku nebo „jégra“ 😀 Já se navíc můžu pochlubit zprávou, že jsme konečně s přítelem našli byt, do kterého se za necelý týden stěhujeme a Karol zase tím, že následující dny stráví v kouzelném Římě, kam dnes ráno odjíždí. Doufám, že si proto dnešní random užijete a brzy se vám zase ozveme!

Natáčení pro Coca-Colu, kam mě pozvala Mari společně s Baru a dalšími dvěma kamarádkami. Setkaly jsme se s kouzelníkem Radkem Bakalářem a já musím říct, že jsem dlouho nic tak neskutečnýho neviděla. A to na kouzla nevěřím!

Klasický pracovní den.

Špindl a Snow Jam s kamarádama byl super!

Kamarádi mi uspořádali tajnou opožděnou oslavu narozenin, na které byla i jedna z mých nejlepších kamarádek Denča, která po čtvrt roce přiletěla ze Zélandu. To pro mě byl snad ten nejlepší dárek!

Po příletu z Dubaje jsem se více začala starat o své tělo a o to, co mu vlastně dávám dovnitř. Oblíbila jsem si snídaně v podobě MANA BOWL, kde kombinuji drink Mana s lesním ovocem nebo banánem s Matchou. A jak to chutná? Zkuste sami, za mě božsky! #breakfastlover forever. Mohla bych jíst snídaně celý den!

Pokračování edice #breakfastlover okračuje v Herbivore, Kavárně co hledá jméno a v IF cafe (postupně). Jaká e vaše oblíbená?

Nejkrásnější štěně, které jsem za hoodně dlouhou dobu viděla. Krasoně si nakonec odnesl jiný majitel, ale nebude doufám daleko. Byla to láska na první pohled!

Jaro začalo a já jsem to na sobě pocítila na terase Hotelu u Prince nas Staroměstským náměstím. Prostě jarní pohodu střídá úsměv. Taky tak cítíme teplé počasí na vaší náladě?

Nike slaví 30 let (já taky). To je náhoda, že opravdu moje nejoblíbenější boty slaví stejné výročí jako já. Tak na tu další třicítku, všechno nej! Byli jste se už podívat na nové NIKE VaporMax v Nike Na Příkopě? Za mě jsou povedené, nadčasové a tak trošku musthave na léto 2017!

Nepotřebujeme alkohol, abychom byly šťastné! Tranquini lovers <3

#snowjam weekend byl bezpochyby ten nejlepší, který jsem tenhle rok zažila spolu s mým BLOGES MARKET týmem, holkama z Bloges Robes. Krom snowboardování jsme si užily vířivku, smích i naplánovaly další market a že se bude na co těšit! Savet the date 14. 5. 2017, místo odtajníme již brzy! Jak už Kačka psala, dokonce jsme se po dlouhé době potkaly, což je co říct a udělaly jsme si společný a příjemný večer.

Doufáme, že si zbytek týdne užijete podle svých představ a pokud byste si chtěli udělat radost, máme pro vás slevu na hodinky Daniel Wellington. Při zadání kódu WITHLOVEKDW získáte 15% slevu.

With love Káťa & Karol

 

 

Share:

2 Comments

  1. Tereza Doušová
    Duben 3, 2017 / 12:46 am

    Já jsem už úplně zapomněla na články, které mě vždy bavily každé pondělí! Více takových foto-story. Moc hezké fotky, což mě baví 🙂

  2. Saab
    Duben 7, 2017 / 4:33 pm

    Hezké fotky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *