ENERGIE MOJÍ PLETI

Několik dní se dokopávám k tomu, abych vám sepsala těchto několik řádků. Vždy mi do toho totiž něco vlítne, ať už třeba práce, natáčení nebo aktuálně stěhování, které nás zaměstnává víc, než bych chtěla. Už dva dny trávím v krabicích a věci pořád neubývají. Je to jako nekončící aktivita a já jsem z ní doslova vyřízená. Proto jsem byla nadšená, když se ke mně dostal produkt, který má obličeji dodat potřebnou energii a jas. To víte, po všem tom balení, pracování a lítání po akcích si moje pokožka moc neodpočine, a tak je zašedlá a dehydratovaná. Sérum Énergie de vie ale dává všechno do pucu během noci, a tak vlastně vypadám, že mě vůbec nic netrápí. Chcete o tomhle zázraku vědět něco víc?

Největší výhodou této tekuté péče je asi to, že k ní nepotřebujete krém a několik dalších výrobků jako tomu u ostatních sér bývá. Nejčastěji se totiž dávají pod krém a nebo se s ním smíchávají. Energii, jak já tomuhle zelenáči přezdívám, si ale se vším poradí bez dalšího pomocníka. Možná je to tím, že se uvnitř ukrývá rovnou několik blahodárných složek. Nejhlavnějšími je výtažek z goji a meduňky, která uklidňuje. Sérum navíc aktivně bojuje proti všem škodlivým věcem, se kterými denně přicházíme do styku. Například znečistěné prostředí a stres, který samozřejmě urychluje stárnutí pleti. Několik rýh na čele a kolem pusy ale zřejmě žádná z nás nechce, mám pravdu?

Nejdřív jsem tedy začala s každodenním používáním, které mi ale bohužel zase tolik nesedlo. Před časem jsem totiž vysadila antikoncepci a trochu se to na mé pleti podepsalo. Z hodně suché je najednou lehce smíšená, která má skon k mastění, a tak jsem zkusila sérum nanášet jen dvakrát až třikrát do týdne. A v tom jsem zpozorovala ten zázrak, který v sobě sérum ukrývá. Pleť je krásně sametová, vypnutá, má barvu a hlavně se už ani tolik nemastí. Přijde mi, že pokožce dodá potřebnou míru hydratace a nijak ji nezatěžuje.

Séra stačí opravdu málo. Dávkování pomocí pumpičky je proto velmi praktické. Na jednu aplikaci stačí jen jedna dávka, kterou krásně rozmažete prsty po celém obličeji. Přípravek je nejlepší rozmazávat krouživými pohyby a poté ho prsty jemně zaklepat. Pokožka se krásně prohřeje a vy najednou cítíte, jak uvnitř krásně pracuje.Proto si dovolím tvrdit, že by tento produkt neměl chybět na poličce žádné vytížené ženy. A že nás je, viďte!

A protože jsem si všimla, že tyhle kosmetické tipy a vychytávky mají úspěch, rozhodla jsem se, že se vám přístě rozepíšu na téma péče o štětce. Ta je totiž stejně důležitá jako ta o vaší pokožku! Tak se na vás těším příště. Krásnou středu a málo těch škodlivin ve vašich životech.

With love Káťa

Share:

4 Comments

 1. Saab
  Duben 7, 2017 / 4:35 pm

  Skvělý článek Kačí! Po nějaké péči na jaro jsem koukala, tak asi zabrousím k regálům Lancome 😀

  • Katerina Pifflova
   Duben 11, 2017 / 12:20 pm

   Děkuju moc! Určitě si ho zkus, podle mě budeš stejně nadšená 🙂

 2. Péťa
  Duben 13, 2017 / 9:00 am

  Vždycky jsem nesnášela jak musíš nanést nejdřív sérum, počkat než zaschne a pak až krém. Zaprvý jsem byla fakt mastná a za druhý to bylo vždycky šíleně zdlouhavý 😀 Ale je fakt, že složky, co v sobě séra mají, nejsou jen tak v ledajakym krému. Nastuduju, jak je na tom tenhle výrobek a možná o něm zapřemýšlím. Vypadá fajn!

 3. Deni
  Duben 14, 2017 / 5:50 pm

  Moc hezký článek a to sérum vypadá fajn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *