RANDOM

Musím říct, že rok 2017 je pro nás obě plný změn. Nejenom těch malých, ale i dost zásadních. V posledním týdnu jsem změnila bydliště, poznala plno nových lidí, nakoupila vysněné dekorace a dokonce se i zamilovala do modrých džínů, které pro mě byly ještě nedávno absolutně nemyslitelnou volbou. Kája se naopak začala více věnovat workshopům, které jí ukazují jiný pohled na život. Jako bychom obě pochopily, že se nemusíme za věcmi hnát, ale přijdou jednoduše samy. A víte co? O to jsou lepší! Konec povídání 😀 Pojďme raději k fotkám z posledních dnů!

V týdnu mě čekalo hned několik pracovních akcí. Tahle byla ale jednou z nejpříjemnějších. Jednalo se totiž o křest nového parfému a na akci jsem se potkala hned s několika přáteli. Vlastně ani minutu jsem u stolečku nebyla sama! Po dlouhé době jsem tak měla čas mluvit s lidmi, se kterými se složitě a dlouze domlouváme na schůzce a bylo to opravdu fajn.

S Barčou a ségrou jsme jedno slunečné dopoledne vyrazily na Matějskou pouť, kterou jsme si fakt užily. Sice jsem si z ní odnesla opravdu příšerné modřiny, ale takový příliv radosti jsem nezažila dlouho. Bouraly jsme na autíčkách, ječely na horských dráhách a bály se ve strašidelném hradu. K blaženosti nám pak dopomohla cukrová vata a turecký med.

Na instagramu jsem vyhlásila soutěž, ve které jste mohli yhrát Matte Shaker od Lancome a vyhlásila jsem i vítězku. Tímto ještě jednou moc gratuluju @leopardi_mlade :))

Kolega nás s Danem pozval na premiéru kabaretní show Dagmar Peckové. Ačkoli operní zpěv moc nemusím, bavilo mě to. Společně s Evičkou jsme obdivovaly krásné a tématické kostýmy a moje kulturní já se naplnilo dosyta!

Pozornost od Dana. Tulipány a pivoňky jsou moje nejoblíbenější květiny. Jaké jsou ty vaše?

A na závěr jedno z nejpříjemnějších rande s mojí milovanou návrhářkou Míšou! Už jste byli v IF Café? Mají tam naprosto božský zákusky!

Jaro se přihlásilo na blogu, Instagramu, ve skříni i v kosmetice. Mám pár novinek, o kterých vám brzy napíšu. Těšíte se?

 

Jak jsem psala už v článku zde, zabývám se moderní vědou úspěchu, vědou o mozku, NLP.
V Kavárně co hledá jméno jsem tudíž trávila více času, abych spolu s kolegyní uvedla první workshop pro pražské klienty právě v Kavárně, kterému předcházelo focení / točení.
Poslední fotka je z naší blogerské snídaně s holkama z BLOGES ROBES, se kterými vymýšlíme další market, který se kvapem blíží. 4 týdny zbývají do BLOGES BOHO MARKETu, který se bude konat v kde? Dozváte se, nebo tušíte?


Je nějaké místo, kam chodíte rádi na snídani, oběd i večeři? Já bych věděla! Herbivore na Náplavce je pro mě nejlepší řešení 5 minut od domu. S prodlužujícími se večery je navíc návštěva spojena s paddle boardy nebo procházkou. Začíná náplavková sezona! Co pro vás?

Jedny mobilové květiny a náš dámský večírek s Míšou a Luckou, které mám nade všechno ráda.
Děkuju, že jste <3

„FIND THE JOY IN ORDINARY“
Přesně to je text mého trička a má pravdu. Nalezněme si štěstí v úplně normálních věcech, proto vám přejeme krásné Velikonoce a co nejklidnější volno! Buďte s těmi, kteří za to stojí 🙂

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *