PSÍ LÁSKA

Jak poznáte lásku? Máte špatnou náladu a ten dotyčný se na vás usměje, obejme vás, dá vám pusu a vy víte, že to bude dobrý. Máte špatný den nebo se vám něco nepodařilo, ale vedle vás je někdo, kdo vám řekne vtip a během sekundy je váš problém úplně zapomenutý a vy se můžete těšit z maličkostí, které se vám povedly. Kdo je ten dotyčný? Pro každého je to někdo jiný, ale jak už název článku napovídá, může to být i pes. Ne nadarmo se říká, že je to nejlepší přítel člověka a taky že je! Nemá nikdy špatnou náladu a vždycky udělá něco, co vás rozesměje. Pokaždé, když přijdete domu (po deseti minutách nebo po týdnu), přivítá vás, jako byste se neviděli rok. Zamilujete se do sebe na první, maximálně druhý pohled a je to láska na celý život.

Minulý týden jsem hlídala FLIPA, štěně a to absolutně nejinteligentnější a nejkrásnější stvoření pod sluncem. V mnohém mi připomínal mě. Moc dobře věděl, co po něm chci, ale ne vždycky to udělal 😀

Během týdne jsem si ale uvědomila, že on je to šťastné štěně, které má své rodiče (kteří jsou zpět z dovolené a Flip je již u nich), ale je spoustu psů, kteří své rodiče nemají. Nemají komu dát tu svou krásnou lásku, nemají jídlo ani teplý pelíšek.

Chtěla bych vás tedy nyní pozvat na běh s názvem BĚHEJME A POMÁHEJME ÚTULKŮM, který se koná 21. 5. 2017 od 15:00 ve Stromovce (a posléze na dalších místech České republiky). Pomocí vstupného, které je více než symbolické, přispějete na vybrané útulky pro pejsky. Můžete běžet 4km nebo se projít i se svými miláčky a to po trati dlouhé 1km. Po výkonu můžete posedět a popovídat si s ostatními účastníky, kterých bude letos rekordní počet nebo se zaposlouchat do připravené hudební produkce.

Já tam rozhodně budu a když mi to panička dovolí, vezmu Flipa s sebou, protože psí láska je krásná a každý z pejsků si zase zaslouží tu naší <3

Jak říká Petr, organizátor akce: Těší mě, že čím dál víc lidí začíná chápat, že pokud chtějí něco změnit, musí začít sami u sebe. A já věřím, že touhle akcí změníme život pár zvířatům.

Pomozme tedy i my a začněme s malým příspěvkem na ty, kteří to potřebují! 

Děkujeme moc za možnost si to uvědomit i za to, že přijdete. My tam s Káťou budeme!

With love Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *