BLONĎATÁ JE DOBRÁ

Zjara jsem si řekla, že je čas zase maličko změnit vlasy a jak jinak, než do blond. Není ale blonďatá, jako blonďatá. Už nějaký čas odzvonilo perdoxidu a trend se přesouvá spíše do přirozena a já mám pro vás nyní serii šamponů, které mi vyhovují pro její udržení. O co jde? Dozvíte se v krátké vlasové inspiraci!

Vlasy jsem di od jejich naprostého zničení v Anglii skoro nebarvila a nyní když mám jít ke kadeřníkovi se bojím, že dopadnu stejně (absolutně upálené vlasy, které dosahují místy i jen 5cm – hrůza, která mě potkala před dvěma a půl lety).

Teď se ale svěřuji do péče odborníků a tak nějak pomalu rostou. Raději si připlatím, opravdu připlatím než abych chodila někam, kde to mám zdarma (jako blogerka) nebo zdarma, že je to kadeřník „z kočárkárny“ paneláku. Chodím to Toni&Guy a nemohu si vynachválit Martinu z Michalské. O vlasy se mi stará královsky a doporučila mi šampony BLONDME od Schwarzkopf.

Co je jejich výhoda? Udržují přirozenou blond barvu a šetrně vlasy zesvětlují do studeného tonu. Já jsem si koupila plnou serii – šampon, maska a sprej. Pořídíte je okolo 500 Kč za jeden přípravek, ale vydrží dlouho! Poměrově asi tak dlouho, než jak byste si koupili tři až čtyři šampony z drogerie. Cenově jsme tedy na stejné rovině, ale kvalitou nepoměrně lépe, věřte mi!

Rychlá vlasová inspirace ode mě a mojí dvorní kadeřnice Martiny je na světě a já doufám, že nejedné blondýně pomůžu s krásnější a zářivější barvou,

 

With love Karol

Share:

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *