RANDOM

Hezký Máj všem! Připravily jsme pro vás další z oblíbených článků, náš random s fotkami z našich předešlých dní. Doufáme, že jste zaregistrovali nový vzhled blogu a že se vám líbí! S novým designem pro vás máme připravenou i soutěž, proto sledujte, co pro vás máme připraveno! S Káťou vám přejeme krásný lásky čas a teď už vstupte do našeho random článku plného fotek…

Po víc jak čtvrt roce se mezi dveřma objevila jedna z mých nejlepších kamarádek a mně hned začlo hezčí období! Během jednoho týdne jsme s Verčou stihly, co lidé plánují většinou měsíce dopředu. Máme vybranou společnou dovolenou, měníme její byt a zažily jsme spoustu super věcí!

Naposledy jsme v tomhle podniku společně seděly 23. 12. 2016. Jaká krása, když vám přijede milovaná osoba zpátky domů.

Nový byt rovná se nové věci. Naštěstí jich nedokupujeme tolik. Tedy pokud se nezaseknu v oddělení s dekoracemi 😀

Donutové chvilky s Mr. Donut, který jsem si dost oblíbila!

A nejradši ze všeho mám procházky po té naší krásné Praze!

Káťa zmínila procházky po krásné Praze a já to jen kvituji. Ze všeho mám nejdraději vyjít na můj milovaný Vyšehrad a jen se kochat, jak je Praha nádherná!

S Káťou jsme si zamilovaly koblihy od Mr.Donut, které jsem vzala na oslavu Aninky. Mojí neteře, která oslavila první narozeniny. Všechno nejlepší, Aninko <3

Navštívila jsem krásný event Raffaello 25. narozeniny v pražském SOHO. Užila jse si tedy krásnou oslavu narozenin sladkého zázraku, který si pamatuju již z dětství. Všechno nejlepší, Raffaello!

Snídaňový speciál v podobě smoothie nebo v podobě proteinové kaše. Tohle jsou zkrátka moje nejmilejší chvilky, kdy si doma sednu a udělám čas jen pro sebe a bez mobilu, počítače! Kdo mě zná, tak si klepe na čelo, ale opravdu – bez ničeho. jen já a snídaně. Kdo je snídaňový typ?

Hezký Máj vám přeju i já sice ne od rozkvetlé třšně, ale od šeříku, ktrerý pro mě symbolizuje jaro stejně tak, jako rozkvetné sady jabloní, hrušek nebo třeba třešní.

Přejeme vám krásný start nového měsíce a brzy vás potěšíme dárkem 🙂 Tak nás sledujte!

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *