ZNÁTE MĚ, NEZNÁTE MĚ?

S Káťou tvoříme withlove/blogcouple přesně (a náhodou) rok a osm měsíců. Moc nás těší, že se vám čánky líbí a děkujeme za každého z vás. Při minulé společné kávě jsme narazily na téma,  zda nás znáte v dobrém i zlém. Co myslíte?

První přišla řada na mně, jako asi starší z naší polovičky. Otevřela jsem se vám tedy i jako normální třicetiletá (ano, je mi 30, nevypadám na to a hlavně, necítím se na to 😀) holka bez dětí, bez partnera a s životem, kde si plní své sny. Sny, kterých je hodně a cesta je občas trnitá a občas i hodně do kopce a z kopce.

Co jste o mě určitě nevěděli?

– Zpívala jsem ve sboru Bambini di Praga a hrála na flétnu. Stalo se tak, že jsem zpívala před spousty lidmi v Obecním domě nebo v Rudolfinu či v Českém rozhlase. Mluvit před lidmi a bavit je mi nedělá problém, ale stejně tak mám ráda trávit čas sama se sebou.  Mám ráda klidně sama cestovat, protože jedině tak poznám, kdo opravdu jsem.

– Herečkou jsem již od svých 12 let, jen mi teď moc času na divadlo nezbývá. Kdo by ale nechtěl mít mini roli v Ulici a Ošklivce Katce 😀 😀 😀 U mě jde spíše o lásku k divadlu a to Divadlu na Vinohradech, kde jsem hrála dříve více a to ve hrách jako Donaha nebo Brouk v hlavě nebo Jistě, pane Ministře.

– Dělala jsem Sportovní aerobik na světové úrovni, měla skoro pět let anorexii a moje tělo pořád nedokáže fungovat (po deseti letech) v normálu. Proto se ho nyní učím mít ráda a hlavně se učím o výživě, abych mohla pomáhat dalším. S aerobikem jsme také natočili několik videokazet nebo vystupovali v Jů Hele, neděle 😀 Tenkrát se mi zbořil svět o televizi a jak se ve skutečnosti pořady natáčí. Procestovaly jsme také ale spoustu míst a to nám nikdo nevezme.

– Jsem zdravotní sestra, nebo spíše pomocná zdravotní sestra. Když jsem se poprvé přestěhovala do Anglie, pracovala jsem v Domově důchodců (nebo spíš luxusním hotelu pro staré a nemocné) jako sestra. Než jsem ale udělala zkoušky, musela jsem dělat jinou práci – dělala jsem na kuřecí farmě a nechtějte vědět, co bylo náplní práce. Bylo mi 19 a řekla jsem si, že vezmu první práci, co mi nabídnou. Upps!
Když jsem potom přijela z Anglie, chtěla jsem takový domov postavit v Čechách. V momentě, kdy jsem opravdu začala zjišťovat informace, zjistila jsem, že bych to finančně nezvládla. Snem to ale zůstat může.

– Do Anglie jsem se odstěhovala dvakrát a dvakrát dost narychlo a proto, abych si něco dokázala. Poprvé jsem chtěla své angličtiářce ukázat, že se opravdu anglicky domluvím a že trojka u maturity (jediná trojka, co jsem kdy za působení na střední škole na vysvědčení měla a také pokažené maturitní vysvědčení mezi samými jedničkami) je naprosto zbytečná. Bohužel po měsíci v Anglii jsem jí dala zapravdu. Naštěstí se pak všechno přehouplo a angličtina je mým druhým jazykem.
Podruhé jsem se odstěhovala, protože jsem chtěla žít v New Yorku nebo Londýně. Londýn byl blíž a já jsem udělala pohovor do marketingové pozice.

Co mě na sobě baví a nebaví?

– Baví mě, že jsem hooodně cílevědomá, ale zároveň nebaví, že před cílem občas ztrácím motor. Když to ale už vím, je jednoduššní se opět nastartovat a domakat to.

– Jsem workholik, což je super vlastnost, přátele s tím někdy štvu, ale mě to baví. Pak jsem se od kamaráda dozvěděla, že jsem pro život absolutně nepoužitelná. Tak já nevím 😀

– Baví mě absolutně jakýkoli adrenalinový sport, ikdyž mám zlomené dva obratle ze snowboardu. Adrenalin je moje pohonná hmota a jedním z mých šílených snů je plavat se žraloky.

– Jsem věčný idealista (to mě nebaví) , ale když si něco opravdu usmyslím, tak se to stane. Mít sny a plnit si je, je ten nejlepší pocit na světě (to mě baví a moc).

Pro dnešek by to stačilo a já děkuju Káťe, že ti táhnem už nějaký ten pátek, ikdyž můj nejdelší vztah to ještě není 😀 a děkujeme @monogrambaby za to, že nám ten náš vztah zpečetil!

Příště je na řadě Káťa, těšíte se?

 

With love, Karol

Share:

1 Comment

  1. Michaela
    Květen 8, 2017 / 9:02 pm

    Jsi super a jednička !!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *