RANDOM

Hezký den, naši čtenáři! Tenhle článek je pro nás vždy balzám na duši. Je to čánek, kdy se vracíme k tomu, co jsme prožily v posledních týdnech a to dobré sdílíme s vámi. Random je tedy taková naše retrospektiva o tom, zda jsme se měly dobře nebo ne. A víte co! Přestože jsme si obě shodně teď řekly, že jedeme na plný obrátky, tak jsme dvě šťastné „BOHO“ princezny. Proč BOHO? Doufáme, že víte!

 

Začneme pěkně od konce, protože to je naše společné a krásné téma. Odpoledne, které jsme strávily s vámi, čtenářkami, bylo skvělé. Karol spolu s Bloges Robes organizovala již pátý #blogesmarket, který byl celkově sedmým BLOGES MARKETEM. V čem byl jiný? Byl BOHO stylu a tudíž v BOHOdě. Tentokrát se konal v mém asi nejoblíbenějším, netradičním  kavárenském prostoru v Praze, v Kavárně co hledá jméno na Smíchově. Poděkování partnerům nechám na holkách, ale sem patří poděkování vám! Naše štendry byly vyprodané ještě před koncem a my si na příště připravíme více zajímavých kousků, slibujeme!

Znáte tuhle Protein porridge, kterou koupíte třeba ve Sklizenu? Je to naprosto dokonalý!!! Musíte jí vyzkoušet 🙂

Tentokrát jsem to opravdu vzala jako random mix fotek, na které ráda vzpomínám. Je to takový soubor mých vzpomínek za poslední dny a vzpomínka na super dny, které jsem strávila ať s přáteli lidskými nebo psími. Jak si užíváte tyhle delší a světlejší dny? Mám pocit, že po práci mohu ještě něco stihnout a často se vracím domu zpět k počítači až za tmy, ale o to víc si užívám těch hodin, kdy mohu ještě stihnout spoustu věcí po práci. Jaro, buď pochváleno!

Mami, děkujeme, že jsi! To vystihuje asi všechno a za nás obě… <3

A my děkujeme Lush, že nám to opět připomněl v podobě dárečků pro naše maminky.

—-

Do SmetanaQ jsem po prohlédnutí několika fotek chtěla okamžitě. Proto jsem byla nadšená, když moje oblíbená Týnka z Lancome navrhla, že bychom se měly vidět. Vzpomněla jsem si na ten boží interiér a samou chválu na dezerty i jídlo a navrhla jí, že si společně s Kristý z blogu christinalichi.com dáme rande tam. A víte co? Všichni mají pravdu. Je to tam boží! Včetně obsluhy 🙂

Po dlouhém rozmýšlení jsem si udělala radost a pořídila si pořádnou (a hlavně krásnou :D) peněženku z kolekce Marmont. Tentokrát si dám opravdu velký pozor, abych ji nezaplnila hloupostma a věrnostníma kartičkama, které využiju jednou za dva roky.

Grosseto mám obecně moc ráda, jenže v Průhonicích je to jiné. Obrovská zahrádka, extrémné milý personál a v blízkosti park.

Přípravy na Bloges Boho Market v plném proudu!

Ohlédnutí za Bloges Marketem z mého pohledu 🙂

Že už by nám konečně začaly teplé večery na Náplavce? KONEČNĚ!

With love Káťa & Karol

 

Share:

2 Comments

  1. Saab
    Květen 24, 2017 / 3:17 pm

    Jste kočky. Na Bloges Marketu vám to moc slušelo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *