PÉČÍ KE KRÁSE

Jak se prospat do krásné pleti? Dneska jsem si pro vás připravila dva výrobky, které jsem pro vás začala testovat. Od doby, kdy se u mě objevily zdravotní problémy, starám se o hodně více o sebe a svoje tělo. Nutná doučást mého léčivého procesu, je péče o pleť, kde platí stejné pravidlo – co jí dám, to se mi vrátí. Představuji vám Vichy péči na noc a na den s výtažky z borůvek a černého čaje.

Speciální noční péče je pro mě novinkou. Většinou jsem používala jednu micelární vodu na den i na noc a krém nerozlišovala (vím, je mi dost na to, abych věděla, že se tyhle dvě péče rozlišují, ale prostě jsem si myslela, že to není potřeba).

Noční peeling, který není klasickým peelingem, který jsem si vždy představovala jako mýdlo s drsnými částečkami, které mi obrousí nečistoty z pleti. Peeling Idealia od Vichy je založen na principu nanesení tamponkem na čistou pleť a následné ponechání po dobu spánku. Krém potom již nemusíte nepoužít a jen si užíváte pocitu čisté pleti s peelingem, který má léčivou funkci.
Výsledek deno denního používání je vidět (nebo spíš cítit) již po několika málo použitích. Když bych řekla, že pleť je sjednocená, vyhlazená a mladistvá, asi by mi nikdo neuvěřil (nebo byste si myseli, že jsem opsala návod z balení).

Já bych spíše napsala, že pleť je zregerovaná, ráno není mastná a cítím, že dýchá. To jsou moje pocity a každý to může mít jinak. Moje pleť je velmi citlivá a kosmetičky tvrdí, že je smíšená.

Druhým výrobkem je denní krém, který používám pod make up nebo (díky bohu) už jen tak, protože make up používám v létě zřídka. Je lehký a hlavně voňavý, což na krémech oceňuji já. Voní krásně svěže a obsahuje extrakt z černého čaje, který pleť vypíná.
Pamatuju si roky na střední škole, kdy jsem si na mojí extra problematickou pleť musela místo vody dávat černý čaj (jeden z mnoha výmyslů, které mi někdo poradil). Vrátila jsem se tak do dob dávno minulých, ale teď pořádně a hlavně příjemně a jen s krémem.

Oba přípravky jsem zatím netestovala kdoví jak dlouho, ale už teď vím, že jsou oba super pro letní péči, kdy se naše pleť víc potí a kdy trávíme hodně času třeba u vody, která je v Čechách dost špinavá.

Jak pečujete o svou pleť, hlavně v noci vy?

 

With love, Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *