NAMIXUJ TO!

Představujeme vám naší letní novinku, kterou jeme pro vás vyzkoušely a hlavně – pořád zkoušíme. Na Bloges Marketu jsme dostaly novinku na trhu a to je drink Shake it, který má bezesporu své výhody pro naše hektické dny. Jak nám chutná a jestli doporučujeme vyzkoušení?

Píšeme vám o drinku, který nás na první pohled uchvátil designem, který obě milujeme. Řekly jsme si: „To je fotogenické a cool balení, zkusíme to?“ Odpověď byla jasná a tak každá zkoušíme příchutě tohohle drinku, který doporučujeme mixovat s mandlovým nebo kokosovým mlékem (namísto vody).

Co je na drinku super? Je bez lepku! Karol by neměla nyní jíst lepek, Káťa se mu snaží vyhýbat jak to jen jde. V jednom kelímku je pět porcí a to stačí na to, abyste si oblíbili jednu příchuť. Můžete si koupit SUPER COOL lahev, do které si prostě připravíte směs a donesete třeba do práce a až tam namixujete. V tomhle horkém počasí je to jeden z největších benefitů! Shake it je super zdravý! Obsahuje chia semínka, vločky a přírodní protein a je 100% přírodní, veganský a fakt dobrý!

SUMMER BODIES CAN BE MADE WITH SHAKE IT! 

Stačilo vám to na naladění se na mixovací náladu? Zkuste tedy Red berries, Čoko, Black fruits, jablečný.

Stačí jít na jejich Instagram @shake_it_drink nebo na www.shake-it.cz

 

with love, Karol

 

Share:

3 Comments

  1. Terka T
    Červen 14, 2017 / 9:30 am

    Mnam! Videla jsem to na bloges marketu a libilo se mi to vizuelne😂 Tak sk asi taky koupim. Jaka prichut je nejlepsi, poradite?

  2. Mirka
    Červen 14, 2017 / 6:46 pm

    Vypadá to super, jen tyhle produkty nemají stále mou důvěru. Nevím proč. I když te nobal by mě teda zlákal 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *