HOLKY NA TRIPU

Ještě nedávno byl pro mě ideál dovolené trip ve dvou po Provance nebo Toskánsku. Teď můžu s rukou na srdci říct, že je úplně jedno, kde dovolená bude, ale s jakými lidmi ji strávíte. Paradoxem je, že já svůj týden u moře trávila s lidmi, které jsem z většiny viděla poprvé. Tedy až na Verču, kterou jsem se rozhodla vzít s sebou a Honzu Bendiga s jeho snoubencem, kteří tam točili klip. Nebudu vám říkat, že jsem si na začátku myslela, jak to bude šílené, protože byste mi pak nevěřili, že týden v Tunisku byl pro mě absolutně to nejlepší, co jsem mohla v tuhle chvíli dostat.

Byl to ten typ zájezdu, kdy se smějete od rána do večera. Každý den. Cítila jsem každý mimický sval, bolelo mě břicho a do teď se vlastně divím, že jsem se nevrátila s pekáčem buchet 😀 Každé video, které jsem tam pořídila, mi vykouzlí úsměv na tváři. Zkrátka a dobře všechno bylo bez jediné chyby. A víte proč? Bylo to nečekané.

Dnes vám proto představím pár fotek, které jsem stihla zaznamenat, ať už foťákem nebo telefonem. Moc jich není. Právě proto, že jsem dovolenou užívala vlastníma očima.

#nowordsneeded

With love Káťa

 

Share:

2 Comments

  1. Terka T
    Červen 14, 2017 / 9:29 am

    Z toho clanku je uplne citit prijemna atmosfera! Jak ja bych jela hned k mori. Zavidim!!

  2. Mirka
    Červen 14, 2017 / 6:45 pm

    Naprosto skvělý článek, který přesně jak říkáš, nepotřebuej víc slov. Líbí se mi, že jsi odložila mobil a nasávala očima 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *