RADOST TÁTOVI

Už minulý rok jsme se rozepsaly na téma Den otců, který je podle našeho názoru neustále přehlížen. Tentokrát jsme se vám proto rozhodly dát pár tipů, čím byste svému tatínkovi mohli v neděli 18. června udělat radost. Nepotřebujete k tomu tisíce. Stačí jen drobnost za pár stovek, která pobaví a nebo potěší.

Soustředily jsme se především na to, aby věci nebyly zbytečně předražené a zároveň je náš tatínek využil. Myslíme si, že jsme byly při našem výběru velmi univerzální, a tak si na své přijde téměř každý táta!

  1. Vosk na vousy od Lush je podle nás neuvěřitelně stylový a praktický. Je totiž v malém balení, které může tatínek brát všude s sebou. Pokud si tedy pěstuje plnovous a nebo by nechal své strniště rád dorůst, určitě ho tímto dárkem potěšíte. V Lush mají navíc speciální kolekci pro tatínky, a tak kromě vosku pořídíte i bombu do vody s nápisem DAD a nebo plno jiných produktů.
  2. KeepCup je pro milovníky kávy absolutní nutností. Pro tátu, který je vytížený třeba jako ten můj, je to určitě super vychytávka, jež ho neobere o ranní rituál a vychutná si kafe přesně podle svého gusta. Koupíte ho na Zootu.
  3. Triko s nápisem, které zahřeje u srdce jistě táta využije, jakmile se jen zbaví košile. Je bavlněné, a tak v něm bude moc odpočívat a nebo klidně i spát. Každý den mu navíc připomene, jak ho máte rádi. Koupíte ho opět na Zootu.
  4. Můj táta například sluchátka používá každý den. Ať už u práce, aby nerušil ženu a ségru a nebo na cestách, kdy poslouchá své oblíbené skladby. Happy Plugs ze Zootu jsou skvělé nejen díky nápaditému designu, ale i velikosti. Dobře se skladují, a tak je strčí jen do kapsy a může letět!
  5. Happy Socks se hodí na trochu uvolněnější akce, oživí outfit a ukáží, že se váš táta ničeho nebojí. Jsou navíc vysoké a super pohodlné, a tak se v nich nebude cítit nepříjemně. Mimochodem, který chlap má dostatek ponožek? Pro jakýkoli vzor zabrušte opět na Zoot (to není schválně, ale mají tam fakt vše :D).
  6. Stylový a zároveň super účinný šampon a sprchový gel v jednom. Možná trochu klišé, ale nikdy neurazí. Jemná vůně santalového dřeva je navíc velmi příjemná a čistá. Lahvičku zakoupíte na Fresh Labels.

With love Káťa & Karol

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *