JAK BÝT VE SVÉ KŮŽI?

Snad každý den bychom chtěly vypadat pěkně. Přesně tak, abychom se nebály hned po práci vyrazit s přáteli na drink nebo se neustále nemusely kontrolovat během večeře. Proto je velmi důležité znát svůj denní program a kromě outfitu mu přizpůsobit i make up.

Špatně zvolený make up totiž dokáže náladu i rozpoložení ovlivnit stejně jako špatně padnoucí džíny. A proto vždy, když mě čeká například nějaká grilovačka nebo jezení ne úplně dobře stravitelného jídla, nechávám rtěnku doma. Především proto, abych se v klidu najedla, nehlídala se a nevypadala po dojezení jako klaun. I proto jsem si na nedělní grilovačku u mého kolegy zvýraznila oči a rty jen přetřela pomádou. Slavily se totiž jeho narozeniny a jídla na stole bylo opravdu dost. Servírovaly se burgery, arménské dobroty v podobě různých dortíků, oříšky a dokonce spoustu domácích jednohubek od jeho ženy a skvělé hostitelky Ejvi.

A ačkoli byl den na nějakou výraznou barvu na rtech, protože na obloze nebyly mraky a svítilo sluníčko, rozhodla jsem se zvýraznit oči a použila k tomu absolutní novinku od Lancome. Cenově dostupnou řasenku a linky Monsieur Big, které jsem doplnila o tmavě hnědé stíny. Cítila jsem se dobře, výrazně a zároveň se mohla cpát opravdu vším, protože jsem si opatlanou pusu mohla v klidu otřít a pokaždé se do burgeru pořádně a s chutí zakousnout.

Řasenka mi k tomu všemu držela celý den bez jediného rozmazání, linky se nerozpíjely. Mohla jsem se bavit a nebýt nervózní, zda něco není, jak má.

Tmavýma očima jsem navíc krásně zvýraznila úplně obyčejný outfit a dodala si sebevědomí. V poslední době jsem se totiž necítila úplně ve své kůži a pokaždé, když mám tento stav, ráda se parádím. Tím nechci říct, že dokonalý make up a oblečení vyřeší jakékoli starosti nebo vám extrémně zlepší náladu, ale zjednoduší váš den a nestane se žádné faux pas. Zkrátka a dobře – proč si to neudělat snazší?

With love Káťa

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *