RANDOM

V posledních týdnech jsme s Kájou obě strávily hodně času v letadlech. V našem plánu bylo opět cestování, které naprosto milujeme a kdybychom mohly, neděláme nic jiného! Teď jsme ale zase nohama na zemi, tedy zpátky v Praze a prožíváme teplé letní dny příjemnými i těmi nepříjemnými činnostmi. Myslím, že mohu mluvit za nás obě, když řeknu, že těch příjemných je naštěstí víc. Možná i proto, že vám tento článek můžu psát z vyhřáté terasy v pyžamu a džusem v ruce.

Kromě teplých ran si užíváme především teplých večerů, které poslední dobou trávím hlavně s přáteli v parcích. Tenhle večer jsem byla s kamarádkou a kolegyní v jedné osobě na střiku a zastihly jsme krásný západ slunce.

Meloun je v těch pařácích to nejlepší!

Chytlo mě běhání, rychlá chůze a sprinty. Dost to střídám podle nálady. Když mám stres, jdu na sprinty, když potřebuju čistit hlavu, běhám a když chci jen nasávat energii, jdu se rychle projít. Zkuste to taky, je to boží.

V měsíci červnu jsem objevila krásný obchůdek, který vás vábí k nahlédnutí už zvenku. Jeho adresa je už z názvu celkem poznat – Míšeňská 10 u Karlova mostu je krásným místem, kde najdete „secondhandové“ vintage kousky se stylem. WIN WIN love (značka, kterou najdete právě v obchůdku) je módní značka založená na filosofii udržitelnosti se stylem pomocí přešívání starých oblečení. Já jsem si vybrala šortky, které se hned staly mým hitem. Hlavně ceny se pohybují už od 600 Kč, což je mnohdy méně, než za oblečení značek jako Zara. Navíc máte doma originál a ten je jen jeden!

Vidíte ty hodinky? Vždycky jsme si s Káťou přály nosit  originální hodinky a vlastně oběma se nám to povedlo. Naše ruce zdobí hodinky Prim a já na nich dokonce mám naše logo WITH LOVE. Srdcová česká značka Prim se tedy stala součástí mého života, ktreou s pýchou a nadšením nosím každý den stejně jako boty Teva, které jsou těmi nejpohodlnějšími botami i na dlouhé turistické výšlapy #teva.

Podle Instagramu vás moje snídaně pořád dost baví. Občas si udělám jen obyčejnou proteinovou kaši (mají skvělou v DM drogerii nebo Sklizenu asi jen za 15 Kč a jak je dobrá), občas zajdu na nejlepší vejce benedikt v Praze do Kavárny co hledá jméno a občas si udělám klasickou Acai bowl. Prostě snídaně mě baví a asi jen tak nepřestanou!

Znáte ten pocit, když sedíte na koncertě a po zádech vám jde mráz a celí se klepete? Tak přesně to se stalo na koncertě Hanse Zimmera, kdy jsem měla permanentní husí kůži z toho výkonu.
Více než dvouhodinový koncert o kapele se čedesáti členy a dvaceti zpěváky jsem si užila ze třetí řady a moc děkuju za tenhle zážitek! Bylo to něco a doporučuju příště, určitě bežte, pokud budete mít možnost.

Jak asi víte, podílím se na organizaci Bloges Marketů spolu s mými Bloges Robes. Teď vás zveme na speciální market a to rovnou do centra dění, do Karlových Varů! Koukněte se na Facebook a přijďte s námi zapařit a koupit si nějaké kousky 🙂

Nejdelší den v roce jsem začala krásně vstvávačkou ve 4.20 a tohle na mě vykouklo. Já musím uznat, že ikdyž mám raději západy slunce, tak tohle má svoje kouzlo taky! Tak dobré ráno 🙂

Věříme, že si podobně jako my i vy užíváte teplé dny a trávíte je nejlépe někde u vody.

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *