NA SKOK V AMSTRU

Znáte ten pocit, když se den nezdá být dvaceti čtyř hodinový, ale třeba dvojnásobný? My jsme s holkama z Bloges Robes jeden takový zažily a rovnou v Amsterdamu. Městu, které jsem měla na svém listě pro tento rok a sen se mi splnil. Na skok jsme si zaletěly do Holandska a zpět a stálo to za to!

Všechno začalo v úterý odpoledne, kdy jsme s kufry stály na letišti a věděly, že máme pár hodin na to, abychom vzlétly do oblak a přistály skoro přímo v Harbour klubu, kde se konalo představení nového auta KIA Stonic. Ještě za jízdy taxíkem z letiště jsme se házely do gala, abychom z aut vyrazily ve velké večerní.
S kufry jsme potom dorazily na místo, kde se samotné představení konalo. Sice jsme přišly i s celou výpravou z Kia motors Czech pozdě, ale zato každý na akci věděl, že jsme přijely.

Hned po příchodu jsme se chopily fot’áků a udělaly jsme si privátní shooting za západu slunce s tímhle fešákem (Kiou). Protože jsme přijely pozdě a catering došel, tak jsme se musely hned chopit drinků a party pokračovala až do pozdních hodin s přesunem do víru velkoměsta. Jak znáte naší #blogescrew, o zábavu bylo postaráno a my jsme v pozdních hodinách zalehly do královských postelí s výhledem na celý přístav.

Druhý de ráno jsme si chtěly projít město, ale skončilo to u nákupů – co nás to napadlo. Naštěstí nás to hodně rychle přešlo, a tak jsme se nechaly vodit za nosem v uličkách okolo kanálů pozorujíc malebné kráečky s krásným zbožím a po tisíci kavárnách. Ironie je, že jsme ano na jídlo nešly, protože jsme pořád jen chodily a zastavovaly na každém rohu.
Posuďte sami, zda je Amsterdam destinací, kam byste rádi jeli (nebo už jste možná byli).

Za pár hodin na to jsme již seděly v letadle směr Praha a teď už jen vzpomínám na ta místa, která chci znovu navštívit a doufám, že s větší časovou dotací.

Jak se Amstr líbí vám?

Hezkou neděli, with love Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *