CO ZABALIT DO KABELKY VE VARECH?

Filmový festival v Karlových Varech se nezadržitelně blíží a s ním i starosti, co na sebe a jaké věci si vlastně zabalit. Víc než to ale většina kamarádek v mém okolí řeší, co vlastně potřebují během festivalu v kabelce. A proto jsem se rozhodla sepsat vám článek o tom, co byste neměly před odchodem z hotelu zapomenout a co naopak může v klidu zůstat doma.

Do Karlových Varů jezdím už pět let, z toho tři pracovně. Desítky kilometrů vzdálené místo od Prahy tak znám velice dobře a mám absolutní přehled o tom, jak to tam celé probíhá, co je třeba zabalit a jak má například vypadat kabelka zabalená na večírek nebo kolonádu. Není totiž překvapivě potřeba moc věcí, protože si vyjdete s absolutním minimem. Myslíte si, že je to hloupost? Ale kdepak!

Já si vždy balím jednu základní věc, kterou ani jedna z mých kamarádek v seznamu nevyjmenovala. A jsou to náplasti na puchýře. Během jediného dne se tam totiž nezastavím a bohužel to většinou odnesou nohy, které trápím v elegantních botách, které bývají málokdy příjemné. Bez těchto náplastí bych tedy rozhodně nevyšla z hotelu, protože vím, že bych je po chvíli kupovala znovu.

Další nutnou věcí jsou nepochybně žvýkačky. Bez těch já nefunguju ani v Praze, protože například po kávě nebo nějakém orientálním jídle jsou podle mě absolutní nutností. A jelikož Vary nejsou jen o filmech, ale také alkoholu, jistě na ně nezapomeňte.

Kvalitní pudr a k němu štětec. Přecházení po rozpálené kolonádě a vysedávání na večírku se na make upu samozřejmě podepíše, a tak je dobré mít s sebou velmi dobrý matující pudr, který celek v případě potřeby zafixuje. Často také nosím stěteček od korektoru, kterým rozmažu rýhy pod očima nebo jinde na obličeji.

Dlouhotrvající matný lesk jsem si dost oblíbila kvůli výdrži, a tak ho nosím především ve dny, kdy vím, že mám náročný program. Do Varů zkrátka naprosto ideální produkt, na který se můžete spolehnout.

A jako poslední beauty produkt určitě nezapomeňte na miniaturku suchého šamponu nebo laku na vlasy. K šatům samozřejmě patří náročné účesy a ty celý den nevydrží. Pro fixaci nebo osvěžení jsou proto absolutním must have.

Zcela poslední věc je peněženka, ve které nikdy nezapomeňte na hotovost, protože karty na plno místech neberou. Dále také občanku, protože je hodně kontrolují a kartičku zdravotní pojišťovny. To kdybyste to náhodou přehnali 😀 A pokud nerozhazujete během opilosti peníze, zabalte si i kreditku. V mém případě je to ale velmi nebezpečný tah.

Pokud se tedy letos chystáte do Varů, doufám, že si to pořádně užijete a odnesete si zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Jakmile tam totiž nejste pracovně, jde o jednu z nejlepších akcí v Česku.

With love Káťa

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *