MICELÁRNÍ RITUÁLY

Každým rokem přichází čas prázdnin, kdy moje pleť trpí i dýchá najednou. Díky mému zrychlenému stylu života, kdy za den stihnu milion věcí od meetingů přes moje oblíbené vodní sporty, mám své pomocníky, kterými jsou micelární vody na obličej. Taky si říkáte, že vaše pleť trpí i dýchá najednou? Pojďte nahlédnout do mé koupelny a já vám vysvětlím proč je tomu tak u mě.

Léto je pro mě obdobím, kdy si říkám, že moje pleť chce oddych. To je důvod, proč většinou make up odkládám hluboko do šuplíku koupelny a vytahuji ho jen příležitostně. Žádná letní no make up challenge, ale můj životní styl plný vodních sportů, mě k tomu donutil už před roky, kdy jsem neustále vylézala právě z wakeboardu s pandou na obličeji. Že nevíte, co to je? Panda = kruhy od make upu pod očima a věřte mi, že to s přehlídkou surfer boys na břehu prostě nechcete 😀

Zamilovala jsem si tedy chodit v letních měsících bez make upu, což má několik výhod. Moje pleť najednou dýchá a většinou se mi její kvalita zlepší. Problém nastane, když se často pohybuju ve vodě, která kdoví jak čistá není. V ten moment docela dostává zabrat a já jsem ráda za kvalitní přípravky.

To jsou všechno důvody, proč i já, flink na jakékoli rituály ohledně pleti, volím kvalitu v podobě setu micelárních vod Garnier. Ráno používám modrou, která mi připraví obličej na krém. Většinou při ranním rituálu mám pomocníka, který mi veškerou snahu boří, ale i tak z domu odcházím pár desítek minut po probuzení.
Večer používám růžovou 3v1, abych nemusela použít už další přípravky.
Když se namaluju, volím micelární vodu s odličovačem, která mi usnadní proces, kdy nemusím volit více přípravků.

 

To bylo něco málo o mých rituálech a pokud vás zajímá, jaké vodní sporty dělám, určitě napíšu článek a budu moc ráda, když se někdo z vás odhodlá a bude je chtít vyzkoušet. Od wakeboardu přes wakesurf nebo kiteboarding, všechno zatím dokumentuju na Instagramu @withlovekarol.
P.S: Holky, dělejte sporty, které jsou většinou výsadou kluků, protože je to daleko větší legrace a podívaná 😀

Wih love Karol

 

Share:

2 Comments

 1. Červenec 9, 2017 / 9:34 am

  Kvalita vs. kvalita, micelární vody jsou zlo, ať je to sebelepší značka, tyhle produkty napáchají víc škody než užitku, stačí si jen přečíst složení.

  • Karolina Sramlova
   Červenec 13, 2017 / 12:53 am

   Děkuji za koment! Doporučíte mi něco lepšího? Dosud jsem používala jen „Jarishův roztok“ a musím říci, že Micelární vody jsou pro mě zatím nejlepším řešením! Díky moc, ráda se poučím, love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *