KVIFF 2017 ANEB JAK JSME SE S KÁŤOU NEPOTKALY

Zdravím ze své postele při pátečním ránu. Pořád dospávám Karlovy Vary a ne a ne se dostat z postele před sedmou. Už týden se chystám vám napsat, jak jsem byla v Karlových Varech, kde jsme se s Káťou potkaly jen na tři minuty – pracovně. Jak tedy vypadá festival okem pracujících (a fotek z mobilu)?

Karlovy Vary a festival. To jsou pojmy, které se každoročně pojí se začátem prádznin. My jsme letos s holkama z Bloges Robes hostily první BLOGES MARKET mimo Prahu a to hned v Karlových Varech při príležitosti festivalu. Vezmeme to ale postupně, abyste o nic nepřišli, souhlasíte?

Čtvrtek poledne – odjíždíme do Varů, ve dvou autech, protože se nám kufry plné oblečení k prodeji do jednoho nevejdou. Po hodině cesty se potkáváme na benzínce a nálada se zvedá:) Hned po příjezdu se převlékáme a jdeme se ubytovat do krásného hotelu na kolonádě. Návštěva Elle lounge bývá skoro povinností a my se při té příležitosti necháváme nalíčit a učesat, uff.  Konečně vypadáme tak, jak jsme si celý den přály a vyrážíme na večeři s Lindexem, kde ochutnáme skvělou SaSaZu pop up kitchen, což nám dá skvělý základ pro večerní program.

Otázka zní: kam půjdem nejdřív. Názory se v partě pěti holek různí, a proto se rozdělujeme (a tušíme problém). My s Niki, Luckou a Míšou vyrážíme do Finlandia Kokos baru, kde řešíme poslední detaily nastávajícího Bloges Marketu, zatímco Kris míří do Mall lounge.

Po několika hodinách se potkáváme a začíná (jak jinak) večírek ve stylu Varů. Opět nevíme kam z nepřeberného množství barů a klubů jít a po prolítnutí mnoha destinací přes Public Interest, Aeroport nebo Pupp uleháme brzo, abychom si odpočaly před Bloges Marketem. Od časného rána připravujeme štendry a naše oblečení, které je určené k prodeji.

 

Market začíná a objevuje se Káťa! Konečně se vidíme, ale pracující novinářka ve Varech = člověk, který si atmosféru neužívá, ale lítá z jednoho konce na druhý, aby zachytil všechno důležité. Těšila jsem se, že si popovídáme, ale po rozhovoru do tisku Káťa hned mizí za dalšími povinnostmi. Doufáme, že ti z vás, co navštívili náš první výprodej mimo Prahu, byli spokojeni, protože nám se moc líbilo být v centru dění a to rovnou ve Finlandia stanu (uprostřed Karlových Varů). Tenhle market byl jiný  a nový vlastně celý – Niki s kapelou FEDERACE zpívala poprvé mimo Prahu a my jsme si vystoupení moc užily.

Následovala ale jedna obyčejná oslava třicetin Niki a jedna neobyčejná noc a druhý den, kdy jsme zářily na všechny strany a užívaly si pocitu, který vždy po Bloges Marketu přichází.

Jak vypadala naše sobota? Svůj zážitek už napsala Niki na www.blogesrobes.cz a myslím, že to stojí za přečtení. Na tohle překvapení nakonec nikdy nezapomeneme a těšíme se na další cestu <3

 

#blogescrew  with love,

 

Karol

Share:

4 Comments

  • Karolina Sramlova
   Červenec 24, 2017 / 2:34 pm

   Díky moc. Opravdu to byl jeden z nejlepších festivalů a také je pravda, že jsem tam poprvé byla více dní. Určitě to zopakuji příští rok 🙂
   Love Karol

  • Karolina Sramlova
   Červenec 24, 2017 / 2:33 pm

   Bude další festival příští rok. Každý rok je stejný, jen market tam byl poprvé 🙂
   Díky ale Viki moc, love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *