RANDOM

Hezký den všem! Hlásíme se z Prahy, kde jsme se obě ohřály za tento červenec jen pracovně, takže vlastně dost často. Blíží se půlka léta a my moc nechápeme, jak to všechno uběhlo doslova jako voda. S Káťou si plánujeme kafe od konce června a ejhle, je tu konec července a my jsme se neviděly, natož abychom přetřídily fotky a napsaly pro vás random článek s random fotkama. Poslední random článek si pamatuji jako dnes, když jsem upustila svůj telefon, který se týden chlubil sklem ve znamení Swarovski original a následnou koupí velkého a drahého iPhone 7 Plus. Od doby, co se to stalo (23. 6.), jsem vyfotila 5000 fotek a 32 pro vás vybrala. Káťa je na tom podobně, tak si k tomuhle článku dejte kávu, protože je d-l-o-u-h-ý!

Už je to skoro měsíc, co jsme spolu s Top Fashion magazínem uspořádali party ve stylu NOMAD, Mexiko party. Hned po příchodu do krásné vily v Praze, nás překvapil nápis „boty dolů“, což vlastně byla přijemná změna oproti všem eventům, kdy musíte hodiny balancovat na podpatcích. Ve stylu kočovných nomádů se nesla party, kde jsme zůstali až do pozdního večera a to jen proto, že celá akce byla jedna z nejpříjemnějších, na kterých jsem za poslední dobu byla.
Odnesli jsme si nejen skvělý zážitek, zapitý Proseccem Mionetto a zajezeným super food z Las Adelitas, ale také kufr plný dárků. Ne ledajakých. Lancome, kurz jogy do Namastery nebo krémy Alchemist… To je jen pár z těch značek, které nám věnovaly dárky. Příjemné překvapení se tak konalo v samém závěru a já jsem ráda, že jsem mohla být součástí oho nezapomeutelného večera.

Naše Spirit Beads Jarmilka měla svatbu, kterou jsme stihly za měsíc nejen oslavut na rozlučce se svobodou, ale také jí provdat na nádherné svatbě v Krkonoších zakončeným výletem na Sněžku (pro mě poprvné v životě).

Bylo to krutý, ale zvládla jsem to i se změnou teploty a nadmořské výšky a hlavně s nemocí, které paradoxně vypětí sil pomohlo! Takže 4 km do kopce, 2 hodiny cesty, z 18 stupňů na 3 stupně, z 800 m.n.m na 1602 m.n.m.

Kousek Indonésie v Praze. Hodně z mých Bali friends  mi napsalo, že tohle ještě v Praze neviděli a jestli nesdílím nějaké fotky právě z ráje na zemi. Pro všechny, kteří ještě nepoznávají signifikantní design Cafefin v Praze – tahle kavárna je na Jiřího z Poděbrad a já jen doporučuju snídani, oběd i večeři!
P.S: Kdybyste si chtěli koupit kdyt jako máme my s Káťou od Richmond and Finch, zadejte na jejich stránce kód WITHLOVEKATA20 a získejte 20% slevu!

Začala jsem chodit na jogu. Ne jednou za měsíc, ale pravidelně. Tohle studio jsem si oblíbila na poprvé, a to doslova. Znáte ty pocity, když děláte pozdrav slunci a z fitka na vás kouká desítka cvičenců z běžícího pásu? Tak přesně jsem se doteď cítila, než jsem objevila ráj v Praze. Namastery, na Smíchově (nebo skoro Strahově) jsem objevila přes event na Facebooku, kdy jsem šla spíše za jídlem, než za jogou. Přilákal mě brunch s vyhlášenou libereckou Mykyna restaurací, ale od té doby jsem tam jen na joze! Doporučuju, protože to je oáza pro tělo i duši!

Kde mě najdete v létě? U vody nebo na horách. To jsem přesně já – hory nebo voda. Vlny nebo wejk. Léto, na které jsem se tak moc těšila je přesně tím, co mě baví a já si užívám buď we Wake and Fun v Třebouticích nebo na nějakém wakeboardovém vleku. Když jsem minule vyvezla mamku a Nikol do Stráže pod Ralskem, neodpustily jsme si západ slunce na Ještědu!

Poslední – Praha. Nezapomínejme na to, jak moc je krásná <3

Nevěřím, že se o fotky z Karlových Varů dělím až teď. Jak psala Kája v úvodu, červenec utekl fakt neuvěřitelně rychle!

Líčení a česání každý den mi fakt chybí. Aneb holky z Elle Beauty Lounge byly zase nejšikovnější. #Vary

Nejoblíbenější místo, kam chodím přemýšlet, běhat a odpočívat.

Některé fotky nepotřebují komentář 😀

Dlouho plánovaná holčičí jízda u Kristý byla plná dobrýho jídla, pití a hlavně nápadů. Během pár minut jsme vymyslely trip do Ostravy na Colours a spoustu dalších věcí. Kdo mě zná, tak ví, jak moc miluju spontánní akce. Bývají totiž nejlepší!

A jak jsme řekly, tak jsme udělaly. Užily jsme si nejlepší koncert Imagine Dragons, který byl plný pozitivní energie. Opravdu nikdy jsem nezažila lepší koncert a hned, jakmile to bude možné, na kluky z Las Vegas zase vyrazím.

Červenec pro mě uzavírá Addict, který dlouhodobě dělá kamarád. A dělá ho velmi dobře. Každá akce má nejlepší atmosféru, boží lokace a já si odtamtud odnáším vždy ty nejbláznivější zážitky. A tentokrát tomu nebylo jinak.

Přejeme vám co nejklidnější týden!

With love Káťa & Karol

 

Share:

2 Comments

 1. Červenec 26, 2017 / 1:31 am

  Random posty priam zbožňujem skoro u všetkých blogeriek.. ja takéto posty nerobím, pretože nemá z čoho a potom si pripadám, že asi nie som tá „pravá“ blogerka 😀 a možno len bývam na mieste priam nefotogenickom, s minimom miest, kde by sa dalo ísť… a tak mám randomy u iných ešte radšej 🙂

  http://www.sinnamona.blogspot.com

  • Karolina Sramlova
   Červenec 27, 2017 / 9:39 am

   Děkujem moc, nás to taky baví randomy psát a naopak nevíme, jaké fotky vybrat z toho množství 😀
   Občas ale taky máme pocit, že jsme vybraly super místo na fotku a zjistíme, že na fotografii vypadá šíleně, takže se neboj – blogerkou se nestaneš psaním random článků, ale obsahem 🙂 Děkujem moc za koment, hezký den, love Karol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *