KOKOS JAKO LÉK NA VŠECHNO

Budu vám sdílet dneska jedno z mých největších tajemství, které jsem vyzradila už v názvu článku. Od doby, kdy moje srdce podlehlo kouzlu Bali a já jsem ochutnala první kokos, jsem naprosto podlehla jeho chuti a vlastnostem.
KOKOS je lék na všechno a já se vás o tom pokusím přesvědčit nebo spíše vám doporučit, jak přírodní cestou léčit zevnitř nebo zlepšovat navenek.

KOKOS – ový olej

Kokosový olej používám na ranní vajíčka, na polední maso nebo na večerní zeleninu. Po tom, co jsem si zvykla na chuť, ho můžu naprosto pořád. Používám ten nejkvalitnější, z Thajska od Mladého kokosu, kam chodím nakupovat i kokosovou vodu, kterou piju jak moc to jen jde!
Účinky? Ty jsou jasné!

  • Zlepšení trávení a zažívání celkově. Pro můj zdravotní stav to byo prodejní argument  a od té doby opravdu nedám dopustit. 
  • Regulace hladiny hormonů
  • Snížení výskytu celulitidy – kdo by nepotřeboval, že 
  • Hydratace pokožky, redukce tvorby vrásek – po třicítce potřebuju 🙂
  • Stabilizace hladin krevního cukru, zvýšení energie – to je vždycky benefit!

KOKOS – ové bělení zubů

Značka My white secret přišla na trh s několika výrobky. Ten, který jsem si oblíbila nejvíc je kokos smíchaný s aktivním uhlím. Je to naprosto přírodní cesta, jak se o zuby starat a regulovat PH v ústech. Sice je pasta černá, což může mnohé vyděsit, ale účinky jsou jasné a na svoje přírodní bělidlo nedám dopustit.

KOKOS – ový peeling na ruce

Musíte vyzkoušet! Ruce jsou pro mě vizitkou, kterou vidí všichni na první pohled. Sice z nich tenhle peeling neudělá hubené a dlouhé prsty, které bych si moc přála 😀, ale zjemní pokožku, odstraní tu starou a ještě ruce krásně provoní. U mě dostává tenhle přípravek d naší oblíbené značky Lush 10 bodů z 10 a 100 bodů ze 100, že tenhle revoluční přípravek je ve slano-kokosové vůni.

KOKOS – ová maska na vlasy LUSH

Znáte to – u vody, zacuchané vlasy, které potom horko-těžko češeme, ulámeme a pak nadáváme, že jsou zničené z léta. Po vyzkoušení této masky jsem si 100% jistá, že lámání se dá předejít.
Masku jsem si poprvé nanesla (trošku netradičně) před wakeboardingem, protože jsem věděla, že se vlasy namočí. Světe div se, mohla jsem krásně vlasy rozčesat, nebyly tradičně vysušené z ježdění a já jsem spokojeně cítila vůni kokosu ve vlasech. O tom, že kokosový olej se obecně vtírá do vlasů, jsem slyšela, ale nikdy nevyzoušela. Maska s hennou a jasmínem, doplněná kokosovými výtažky je tím pravým mezikrokem!

Zvážníme téma na obecné povídání o těle a přípravcích. Ráda používám kosmetiku, která je přírodní. Kosmetiku, která není testována na zvířatech a kosmetiku, které hezky voní. Kokos ve mě evokuje moře a Bali, proto je na žebříčku mých oblíbených přírodních vonidel.

Děkuji tedy značkám, které jsem zmínila ve článku za to, že mají stejnou vášeň jako já! KOKOS je lék a kokosová vůně je můj lék na duši, protože před sebou vidím moře a kokos v ruce. #balilover – co na to říct!

With love, Karol

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *