ZAMĚŘENO NA DETAIL

Detaily jsou možná pro někoho absolutní maličkostí, v celku ale mají jednu z hlavních rolí. Jaké jsou ty nejdůležitější, co pozvednou jakýkoli outfit?

Hodinky

Jedním z doplňků, bez kterého bych neodešla z domu, jsou hodinky. Nejenom, že nemusím pokaždé, co chci vědět kolik je hodin, vytahovat mobil, ale také dodají celku šmrnc. Především pokud je sladíte s ostatními detaily. Já mám co se týče značky jasno. Nejvíce jsem si oblíbila Daniel Wellington, protože jsou přesně ve stylu, který je mi blízký. Pro ty z vás, co tuto značku také obdivují, mám slevu! Při zadání kódu withlovekata nebo withlovekarol získáte 15% slevu.

Náramky & řetízky

Celočerný outfit, den bez inspirace. Přesně tyto kombinacw zachrání náramky a řetízky. Vypadají k těm nejobyčejnějším věcem nejlépe. Pakliže tedy nechcete úplně zapadnout, určitě je kombinujte a nebojte se i zlato stříbrné variace.

Lace bra

Samozřejmě v kombinaci s výše zmíněnými věcmi vypadají božsky i lace bra vykukující z trika. Tatam jsou výstřihy vyplněné bujným poprsím. Není nic víc ženského, než krajková podprsenka bez vycpávek, volné triko a pár řetízků.

Manikúra

Hezké nehty jsou podle mého názoru takovým základem a ne nadarmo se říká, že jsou i vizitkou člověka. Plno lidí tento fakt přehlíží a na upravené nehty nedbá. Myslím si, že ale právě hezká manikúra dokáže člověka dost pozvednout.

A jaké detaily jsou podle vás důležité?

With love Káťa

Share:

1 Comment

  1. Srpen 22, 2017 / 2:06 pm

    So všetkým uplne suhlasím, až na tie náramky, ja ich teda vobec nenosim, aj ked rada by som, len si nejako neviem kupit ten správny, co by nevyzeral lacne. hodinky ale mám velmi rada, jedny mám strieborné, jedny zlaté a lace bra..mám tiez ciernu a bielu, ale tie nenosim casto lebo vieme preco 😀

    http://www.sinnamona.blogspot.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *