ČTYŘI NEJOBLÍBENĚJŠÍ RTĚNKY

Pokaždé, když někde zveřejním svou fotku, přijde mi spoustu dotazů na rtěnku. ,,Jaký je to odstín? A kde jsi ji koupila?“ zní vaše otázky nejčastěji. A proto jsem se vás rozhodla seznámit s mými nejoblíbenějšími, které nosím v podstatě neustále. Nejenom, že se jedná o pro mě nejlepší odstíny, ale také se na ně mohu spolehnout. Krásně drží a jsou bezvadně pigmentované.

MAC – Whirl

Mou nejoblíbenější tmavou rtěnkou je tato hnědo-vínová, kterou jsem si koupila na doporučení kamarádky Mariany. Ačkoli na jejích rtech vypadala lehce šeříkově, na těch mých je spíše do hněda. Její tón se mi ale strašně líbí a slyším na ni jen ty nejlepší ohlasy. Kamarádky se dokonce shodují, že mi ze všech rtěnek sluší nejvíc. Já to bohužel nedokážu tak objektivně posoudit, nicméně je fakt, že se v ní cítím velmi dobře. Má skvělou výdrž (zhruba 4 hodiny bez přetření) a je matná.

MAC – Really me

Tuto světlou rtěnku nosím většinou ke každodennímu make upu a nebo tmavým očním stínům. Krásně se totiž přizpůsobí líčení, má lehce růžový tón a je přirozená. Během dne mě tedy nejčastěji zastihnete právě s tímto odstínem. Co se týče pigmentace, stejně jako u Whirl se přizpůsobuje barvě rtů. Zároveň ale krásně kryje.

Lancome – Energy Peach

Matný lesk od Lancome jsem si dost oblíbila díky výrazné, ale zároveň ne úplně křiklavé barvě. Je lehce do červena až oranžova. Po nanesení se do rtů krásně „vpije“ a neobtiskává se. Což je velmi příjemné během parných dnů, kdy nemáte chuť každou chvíli rtěnku kontrolovat. Hodí se i v případě, že se chystáte na grilovačku nebo nějaké posezení s přáteli. Během jezení a pití se totiž absolutně nesmývá. Navíc vůbec nevysušuje a dobře se na nanáší.

MAC – Super Nova

Ke kouřovému líčení je tento odstín absolutně nejlepší volba. Je minerální, tudíž ne úplně matná. Je přirozená, tedy i dost světlá. Zároveň je ale svou jednoduchostí výrazná. Pokud jste totiž opálené, dost vynikne! Výdrž má sice trochu slabší než matné kolekce, ale nijak se nerozpíjí a nevysušuje, což je pro mě u rtěnky jeden z nejdůležitějších faktorů.

A jaké jsou vaše nejoblíbenější kusy?

With love Káťa

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *