PLANETA JE JEN JEDNA

Hezké nedělní ráno, které trávím konečně po létě projednou v posteli. Snídani jsem si udělala do peřin, pustila si Youtube, abych se podívala na svá oblíbená videa. Internet asi dneska přesně věděl, co chci vidět, proto mi hned jako první nabídnul pohled na Bali, na které se zanedlouho zase chystám. Proč je tohle všechno provázáno ze značkou, kterou obě milujeme?

Všechny používáme nějaké přípravky, které nás udělají hezčími nebo možná déle mladšími. Odkud ale kosmetika pochází? Je tisíce laboratoří, které vyrábí tato zkrášlovadla, ale my víme, že zdroje na planetě nejsou bezedné. Je pár značek, které výměnou za ingredience, které používají do svých výrobků, vrací planetě to, co vzali.

Kampaň ACT BEAUTIFUL od Yves Rocher mě nadchla tím, že vrací přírodě a od roku 1959 nejen přírodu využívá, ale také se stará o planetu. Věří, že má smysl jednat ohleduplně k planetě s respektem ke zdrojům, které nabízí. Act beautiful také znamená jednat nejen v prospěch naší krásy, ale v prospěch a krásu naší planety.

Dostala jsem krabičku, která přispěje k vysazení dalších stromů, kterých značka Yves Rocher vysadila již 68 milionů! To už je číslo, které pomůže, nemyslíte? Strom jsem sice doma nevysadila, protože přecijen v tom květináčku by mi asi strom nevyrostl, ale právě na Bali se chystám planetě pomoci, tak tam to všechno vynahradím!

Kosmetika Yves Rocher je jednou ze značek, které opravdu moje pleť může a Cleanser a tonikum v jednom, který byl obsahem této krabičky, je tím nejvoňavějším přípravkem, který mohu své pleti k odlíčení a vyčištění dát. Pokud hledáte přípravky, které jsou kvalitní, voňavé a ještě pomohou přírodě, zajděte do jednoho z několika mnoho obchodů, kde vám poradí, co se k vaší pleti hodí nejvíce.

Teď naposledy zpět ke kosmetice. Dejme si ruku na srdce, kolik výrobků doma máme a kolik jich nepoužíváme. Tak co, kolik? Dost, málo?
Rozmysleme si příště, kolik si kosmetiky koupíme, protože planeta, ze které všechny ty ingredience bereme, je jen jedna!

 

With love to the nature, Karol

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *