NEJLEPŠÍ KAMARÁDCE VYŠEL KLIP A JÁ SE DOJÍMÁM

Sedím v autě domů a jsem nervózní jako bych měla skládat zkoušku dospělosti. V hlavě si přemítám každý záběr a outfit a ptám se, jak budou lidé reagovat. Záběry, které se mi v hlavě honí, zatím vidělo jen pár lidí a za chvíli se stanou veřejnými pro každého, kdo do vyhledávače vyhledá Mariana – Heart of Gold. První klip a píseň mojí nejlepší kamarádky je po neuvěřitelné dřině venku a já se stále nemůžu nabažit těch úžasných reakcí. S výsledkem jsem se proto rozhodla podělit i na blogu, protože si myslím, že sem patří všechno, co nám na tváři vykouzlí úsměv. A věřte, že Mariana mi ho svou tvorbou skutečně vykouzlila.

Když jsem si Mariance stěžovala, že nevím, kam dřív skočit, vybalila na mě, že by si přála, abych s ní spolupracovala na jejím prvním klipu. Dívala jsem se na ni jako vyvoraná myš a v hlavě si říkala, jestli to myslí vážně. Já, která píšu články do práce brzy ráno, přes den běhám po akcích a večer odpovídám na maily nebo píšu tiskové zprávy. ,,Kdy to mám stihnout?“ ptala jsem se sama sebe. Přestože jsem věděla, že to bude šílená jízda, kývla jsem. Práci s tak úžasným týmem bych si prostě nemohla nechat ujít. O kameru se totiž postarali Adam a Marek z Divergent Films. Kluci, se kterýma jsem strávila skvělý týden v Tunisu a kteří do svojí práce dávají vždy maximum. Celý projekt byl navíc pod záštitou Mad Baker Music, obrovsky přátelské společnosti zastupující nadějné talenty. Fantazii se tedy meze nekladly a já měla ve stylingu volnou ruku. Marianka mi řekla jediné: ,,Chci, aby to bylo výrazné, originální, jiné. Tak trochu Rihanna.“ 

Hned ten den jsem proto sedla k notebooku a obepsala návrháře, společnosti a začala pátrat po těch nejlepších outfitech Rihanny. Během chvíle jsem měla naprosto jasnou představu, jak Mariana bude ve svém prvním klipu vypadat. Zaslala jsem jí pár návrhů a ona jen kývla. Několik dní na to jsme vyjely do Zlína, kde jsme si vyzvedly kousky od úžasného a talentovaného Honzy, který se svou značkou Jan Černý vystoupil i v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Během dalších dní jsem poté oběhala zbylé obchody a den před natáčením si nervozně Mari pozvala domů na zkoušku.

Vytahovala jsem postupně kus po kusu a přímo na ní celky dotvářela. Mariana měla v očích jiskry, na tváři úsměv od ucha k uchu. Pro mě ta nejlepší možná odměna. Na plac jsme tedy další den přišly s dobrým pocitem a s ještě lepším odcházely. Celé natáčení totiž proběhlo hladce, bez problémů a v přátelské atmosféře.

Každý den jsem proto odpočítávala jako malé dítě před Vánoci. Dokud se mi nedostala do rukou finální verze. Tu jsme si s Mariankou pustily v našem oblíbeném Groove baru a já dojetím zastavovala slzy. Tak moc pyšná jsem dlouho nebyla.

Teď, den po oficiální premiéře, mám blažený pocit a co hodinu sleduji, kolik nových lidí její první hudební počin zhlédlo. S každým dalším se usmívám a raduju. A taky děkuju. Děkuju za podporu, kterou mojí kamarádce na cestě za úspěchem dáváte.

 

 

Foto: Lukáš Navrátil, Make up: Bára, Kamera: Dvrgnt

With love Káťa

 

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *