RANDOM

Více než měsíc jsme s vámi nesdílely fotky z našich životů, ačkoli jsme toho zažily opravdu nespočet. Já spolupracovala na focení kalendáře, oblékala Hynka Čermáka nebo Evu Perkausovou, oběhala pracovní i nepracovní akce, zajela s kamarádkou na chatu a v neposlední řadě vyprovodila nejlepší kamarádky na letiště, aby podnikly svou cestu za dobrodružstvím. Karol se sice trápila se zdravím, ale i přes neduhy byla dost aktivní a užila si například jógy s Klárou Pokornou a nebo zašla na své oblíbené Matcha Latté. Proto jsme se po několika týdnech odhodlaly sepsat random post plný pestrých fotek a doufáme, že jimi prolistujete ve své volné chvíli a nebo si jimi zpestříte den v práci nebo škole. Ať už nás zkrátka čtete odkudkoli, přejeme vám co nejúspěšnější vstup do nového týdne.

 


Léto ve stylu Chanel, ale asi trošku jiném, než od Karla Lagerfelda. Užily jsme si s Luckou karnaval ve stylu slavného surfu a vyhrály tak trochu neoficiální cenu nejlepšího kostýmu (možná jsme ji udělily samy sobě, ale to se taky počítá).
Halloween bude výživnej!

Co je moje oblíbená značka asi víte #nikelover jak vyšitej!

Praha byla a je krásná, ale tohle místo je fakt TOP. Docela se začínám těšit na svatbu Niki Moravcové, která proběhne právě tady na střeše Lucerny, kde byl během těch pár dnů, kdy byla otevřena, snad každý!

Elite model look, kam nás pozvala Rowenta jako hlavní partner celého večera. Právě díky ní jsme měly možnost nahlédnout do backstage, na celé přípravy. Tenhle úvodní zážitek pak ještě zlepšil úžasný Vojta Dyk se svou kapelou, který celý večer vyložene odzpíval a nasadil tak akci ještě luxusnější punc. Děkujeme moc za to, že jsme se mohly stát součástí krásné akce a být pro jeden věčer nekorunovanými princeznami spolu se značkou Rowenta.

Ikona nám poradila, co na sebe na Fashion week… 

Fashion week se skvělou lokací, se skvělou společností a pro mě s nejedním překvapením. Víte, že nejsem úplně fashion specialista, a tak mi dokonale padla do noty kolekce Ivy Odivi. Ukázat ženskost tak, jak je a ještě ji obalit do krásných barev jarní kolekce. U mě naprostá jednička! 

Představení parfému Kenzo v nádherném baru Le Fleur. 

A ještě jedno představení si zaslouží nová kolekce CCC bot, která mě pro změnu potěšila workshopem od skvělé Aki Votrubové. Představení jsme po hoodně dlouhé době absolvovaly s Káťou dohromady a jak nám tyhle kafíčka s kronuty chyběly (kronut = kobliha a donut). 

Slou fashion days ve VNITROBLOCKU, kde bych mohla být pořád. Za mě konečně Fashion week, který byl na tolika lokacích, že si vybral každý!

Letěla jsem v akrobatickém letadle a nebyla bych to já, kdyby to nebyl trochu adrenalin. Bylo to přesne 7G, což je přetížení 7x větší, než je mohe váha. Cítila jsem se docela těžká. Letět ale něčím takovým vývrtkami bez motoru střemhlav dolů, nahoru po zádech a vruty po cestě – prostě zážitek, na který nezapomenu! Já jsem si zase potvrdila, že  jcokoli, co je alespoň trochu adrenalin, je pro mě naprosto boží zážitek.

Food inspo by Karol: Cafefin každý důvěrně pozná, dále tam máme Art Food Zoonu v Troji, kde se v neděli konal náš Bloges Market a poslední je Styl a Interier ve Vodičkově ulici.

Believe in more, to je moje heslo a heslo kampaně Nike, kterou právě díky tomuto přesvědčení nejvíc miluju! Event, kam nás tým Nike pozval se konal v krásných prostorách Martinského paláce, kam jsme si přišly zacvičit jogu s mojí a nejlepší učitelkou jogy Klárou Pokornou, se kterou pravidelně cvičím v Namastery. Kdy se tam uvidíme? Když nejsem v práci, je velká šance, že mě tam najdete!

With love Káťa & Karol

Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *